Dziś jest: Wtorek 28 czerwca 2022 Imieniny: Ireneusza, Leona, Benigny

Aktualności

Genewa, 14 czerwca 2019 r.

Politycy o pracy i dialogu

Pierwsze dni obrad 108. Sesji Międzynarodowej Konferencji Pracy w Genewie odbywały się pod znakiem wizyt wielu zaproszonych gości, w tym koronowanych głów, prezydentów i szefów rządów.

czytaj więcej...
 
Genewa, 12 czerwca 2019 r.

Rozpoczęła się Międzynarodowa Konferencja Pracy

W Genewie rozpoczęły się obrady 108. Sesji Międzynarodowej Konferencji Pracy, odbywającej się w roku 100-lecia powstania Międzynarodowej Organizacji Pracy, której Polska byłą współorganizatorem.

czytaj więcej...
 
Krosno, 10-12 czerwca 2019 r.

Ogólnopolskie Spotkanie Duszpasterzy Ludzi Pracy

W dniach 10-12 czerwca br. odbyło się niezwykłe wydarzenie, jakim było Ogólnopolskie Spotkanie Duszpasterzy Ludzi Pracy z całej Polski, którego organizatorem był Zarząd Regionu Podkarpacie NSZZ „Solidarność” w Krośnie.

czytaj więcej...
 
Jedlicze, 9 czerwca 2019 r.

Peregrynacja obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności w Jedliczu

W niedzielę 9 czerwca obraz Matki Bożej Robotników Solidarności zawitał do Parafii pw. Św. Antoniego Padewskiego w Jedliczu, rozpoczynając 38. tydzień peregrynacji w Regionie Podkarpacie.

czytaj więcej...
 
Warszawa - Żoliborz, 8-9 czerwca 2019 r.

95. warta przy grobie bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Kolejną wartę przy grobie Patrona naszego Związku - bł. ks. Jerzego Popiełuszki na warszawskim Żoliborzu pełnili związkowcy podkarpackiej „Solidarności”.

czytaj więcej...
 
Zakopane, 6-7 czerwca 2019 r.

XVII Forum prawników związkowych

6-7 czerwca  br. w Zakopanem odbyło się coroczne Forum Prawników Związkowych, prowadzone przez Katarzynę Zimmer-Drabczyk, kierownika Biura Eksperckiego, Dialogu i Polityki Społecznej Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”.

czytaj więcej...
 
6 czerwca 2019 r.

Spotkanie Duszpasterzy Ludzi Pracy

W bieżącym roku w dniach 14-15 września Region Podkarpacie NSZZ „Solidarność” jest organizatorem Pielgrzymki Ludzi Pracy na Jasną Górę. W związku z tym będziemy gościć w dniach 10-12.06.2019 r. w naszym Regionie Duszpasterzy Ludzi Pracy z całej Polski.

czytaj więcej...
 
Rzeszów, 3 czerwca 2019 r.

Posiedzenie Podkarpackiej Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego

W dniu 3 czerwca br. w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie odbyło się posiedzenie plenarne Podkarpackiej Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego.

czytaj więcej...
 
Gdańsk, 3 czerwca 2019 r.

Piotr Duda: Bez Jana Pawła II nie byłoby NSZZ „Solidarność”...

– Szczęść Boże! To dla mnie wielki zaszczyt i honor, że mogę w imieniu Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” powitać tak zacnych gości w POLSKIM mieście Gdańsk. Historycznej sali BHP, gdzie będziemy mogli wspólnie przeżywać nasze świadectwo wobec św. Jana Pawła II.

czytaj więcej...
 
Rymanów, 2 czerwca 2019 r.

Obraz MB Robotników Solidarności zawitał do Parafii pw. Św. Wawrzyńca w Rymanowie

„… Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi!” W tym szczególnym dniu, 40. rocznicy pierwszej Pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do Ojczyzny i tych wypowiedzianych słów, którymi obudził w nas „Solidarność”, obraz Matki Bożej Robotników Solidarności zawitał do Parafii pw. Świętego Wawrzyńca w Rymanowie.

czytaj więcej...