Dziś jest: Niedziela 28 maja 2023 Imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Aktualności

Krosno, 29 maja 2017 r.

Spotkanie Przewodniczącego ZR z członkami Komisji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" w Krosno Glass Sp. z o.o.

W sali stołówki Krosno Glass Sp z o.o. odbyło się posiedzenie Komisji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" w Krosno Glass Sp z o.o., w którym uczestniczył również Przewodniczący Zarządu Regionu - Tadeusz Majchrowicz.

czytaj więcej...
 
Strzelinko k. Słupska, 23-25 maja 2017 r.

XV Forum Prawników Związkowych

23-25 maja prawnicy, reprezentujący regiony NSZZ „Solidarność”, wzięli udział w XV Forum Prawników Związkowych organizowanym przez Biuro Eksperckie, Dialogu i Polityki Społecznej Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”.

czytaj więcej...
 
Cisna, 25-26 maja 2017 r.

Obrady Międzyregionalnej Sekcji Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność”

25 maja br. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym  „Wołosań” w Cisnej rozpoczęły się 2-dniowe obrady Międzyregionalnej Sekcji Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność” przy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie.

czytaj więcej...
 
Rzeszów, 24 maja 2017 r.

13 zł... i nie kombinuj!

24 maja br. w Regionie Rzeszowskim NSZZ "Solidarność" odbyło się spotkanie działaczy związkowych z Głównym Inspektorem Pracy Romanem Giedrojciem, w ramach kampanii „13 zł… i nie kombinuj”, zorganizowanej przez NSZZ „Solidarność”.

czytaj więcej...
 
Krosno, 22 maja 2017 r.

Przewodniczący ZR Podkarpacie na posiedzeniu KZ NSZZ „Solidarność” w PGNiG Technologie S.A.

22 maja 2017 r. odbyło się posiedzenie Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w PGNiG Technologie S.A. w Krośnie, w którym uczestniczył Przewodniczący Zarządu Regionu Podkarpacie – Tadeusz Majchrowicz.

czytaj więcej...
 
Warszawa - Żoliborz, 19-20 maja 2017 r.

Warta przy grobie bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Kolejną wartę przy grobie Patrona naszego Związku - bł. ks. Jerzego Popiełuszki na warszawskim Żoliborzu pełnili Związkowcy Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność".

czytaj więcej...
 
Rzeszów, 18 maja 2017 r.

Rozmowy ws. kampanii społeczno-informacyjnej „Godny Wybór. Przywrócenie wieku emerytalnego.”

W siedzibie Zarządu Regionu Rzeszowskiego NSZZ Solidarność  odbyło się 18 maja spotkanie w ramach kampanii społeczno-informacyjnej „Godny Wybór. Przywrócenie wieku emerytalnego.”

czytaj więcej...
 
18 maja 2017 r.

Startuje kampania "Godny Wybór. Przywrócenie wieku emerytalnego"

Kampania społeczno-informacyjna "Godny Wybór. Przywrócenie wieku emerytalnego" rozpoczyna się 18 maja. Będzie trwała do połowy czerwca. Pierwsze spotkania w terenie odbędą się w woj.: małopolskim, podkarpackim i pomorskim.

czytaj więcej...
 
18 maja 2017 r.

Będziemy zarabiać tyle co na Zachodzie? Nie miejmy złudzeń!

Żyjąc na dorobku i wciąż licząc, że już wkrótce będziemy zarabiać tyle co na Zachodzie, nie dostrzegamy, że dzieje się zupełnie odwrotnie. Dane są bezlitosne: płace Niemców rosną szybciej niż nasze.

czytaj więcej...
 
18 maja 2017 r.

Perspektywy, rozwój i dialog obywatelski studentów

23-25 maja na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie odbędzie się finał ogólnopolskiego projektu Niezależnego Zrzeszenia Studentów pt. „Nic o Nas bez Nas”.

czytaj więcej...