Dziś jest: Czwartek 26 maja 2022 Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

Aktualności

2 czerwca 2017 r.

Solidarność: płaca minimalna w 2018 roku powinna wynosić nie mniej niż 2160 zł

Nominalny wzrost wynagrodzeń w gospodarce narodowej powinien być nie niższy niż 5,8 proc., wzrost wynagrodzeń w sferze budżetowej powinien być nie niższy niż 11,2 proc. a płaca minimalna powinna wzrosnąć nie mniej niż 8 proc. - zdecydowało Prezydium Komisji Krajowe NSZZ „Solidarność”. Oznacza to, że zdaniem „Solidarności” płaca minimalna w 2018 roku powinna wynosić co najmniej 2160 zł.

czytaj więcej...
 
31 maja 2017 r.

Dzień otwarty dla nauczycieli. ZUS zaprasza do udziału w akcji informacyjnej.

W związku z dużym zainteresowaniem oraz licznymi pytaniami związanymi z emeryturami nauczycielskimi Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do udziału w akcji informacyjnej „Dzień otwarty dla Nauczycieli”.

czytaj więcej...
 
Jasło, 30 maja 2017 r.

Konwent Przewodniczących Organizacji Związkowych NSZZ "Solidarność" z obszaru powiatu jasielskiego

W siedzibie Oddziału Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność" w Jaśle odbył się konwent Przewodniczących Organizacji Związkowych naszego Regionu. Było to kolejne spotkanie członków władzy wykonawczej poszczególnych organizacji, które tym razem dotyczyło obszaru powiatu jasielskiego.

czytaj więcej...
 
Brzozów, 29 maja 2017 r.

Konwent Przewodniczących Organizacji Związkowych NSZZ "Solidarność" Regionu Podkarpacie z obszaru powiatu brzozowskiego

W świetlicy domu handlowego w Brzozowie odbył się Konwent Przewodniczących Organizacji Związkowych NSZZ "Solidarność" Regionu Podkarpacie z obszaru powiatu brzozowskiego.

czytaj więcej...
 
Krosno, 29 maja 2017 r.

Spotkanie Przewodniczącego ZR z członkami Komisji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" w Krosno Glass Sp. z o.o.

W sali stołówki Krosno Glass Sp z o.o. odbyło się posiedzenie Komisji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" w Krosno Glass Sp z o.o., w którym uczestniczył również Przewodniczący Zarządu Regionu - Tadeusz Majchrowicz.

czytaj więcej...
 
Strzelinko k. Słupska, 23-25 maja 2017 r.

XV Forum Prawników Związkowych

23-25 maja prawnicy, reprezentujący regiony NSZZ „Solidarność”, wzięli udział w XV Forum Prawników Związkowych organizowanym przez Biuro Eksperckie, Dialogu i Polityki Społecznej Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”.

czytaj więcej...
 
Cisna, 25-26 maja 2017 r.

Obrady Międzyregionalnej Sekcji Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność”

25 maja br. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym  „Wołosań” w Cisnej rozpoczęły się 2-dniowe obrady Międzyregionalnej Sekcji Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność” przy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie.

czytaj więcej...
 
Rzeszów, 24 maja 2017 r.

13 zł... i nie kombinuj!

24 maja br. w Regionie Rzeszowskim NSZZ "Solidarność" odbyło się spotkanie działaczy związkowych z Głównym Inspektorem Pracy Romanem Giedrojciem, w ramach kampanii „13 zł… i nie kombinuj”, zorganizowanej przez NSZZ „Solidarność”.

czytaj więcej...
 
Krosno, 22 maja 2017 r.

Przewodniczący ZR Podkarpacie na posiedzeniu KZ NSZZ „Solidarność” w PGNiG Technologie S.A.

22 maja 2017 r. odbyło się posiedzenie Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w PGNiG Technologie S.A. w Krośnie, w którym uczestniczył Przewodniczący Zarządu Regionu Podkarpacie – Tadeusz Majchrowicz.

czytaj więcej...
 
Warszawa - Żoliborz, 19-20 maja 2017 r.

Warta przy grobie bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Kolejną wartę przy grobie Patrona naszego Związku - bł. ks. Jerzego Popiełuszki na warszawskim Żoliborzu pełnili Związkowcy Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność".

czytaj więcej...