Dziś jest: Piątek 28 stycznia 2022 Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

Aktualności

Krosno, 21 marca 2017 r.

Pracownicy Krosglass S.A. objęci postanowieniami regulaminu pracy i wynagradzania

W dniu 21 marca 2017 r. w zakładzie pracy Krosglass S.A. przez przedstawicieli Pracodawcy i organizacji związkowych zostały podpisane regulaminy pracy i wynagradzania pracowników.

czytaj więcej...
 
Sanok, 17 marca 2017 r.

Spotkanie z Burmistrzem Miasta Sanoka i Prezesem Zarządu SPGK Sp. z o.o.

W biurze Burmistrza Miasta Sanoka - Tadeusza Pióro odbyło się spotkanie, gdzie przedstawiciele naszego Związku omawiali sytuację w Sanockim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Sp z o.o., a także szukali sposobu na zapełnienie dwóch wakatów w Radzie Nadzorczej, które przysługują przedstawicielom pracowników Spółki.

czytaj więcej...
 
Jedlicze, 14 marca 2017 r.

Pogrzeb Bronisławy Betlej

Uroczystości pogrzebowe Bronisławy Betlej rozpoczęły się we wtorek mszą świętą o godz. 15.00 w kościele pw. św. Antoniego Padewskiego w Jedliczu.

czytaj więcej...
 
15 marca 2017 r.

Zapraszamy na XVII Ogólnopolską Drogę Krzyżową Ludzi Pracy

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" i proboszcz parafii św. Stanisława Kostki ks. Marcin Brzeziński zapraszają 7 kwietnia na XVII Ogólnopolską Drogę Krzyżową Ludzi Pracy ulicami warszawskiego Żoliborza od grobu bł. ks. Jerzego Popiełuszki Patrona NSZZ "Solidarność.

czytaj więcej...
 
15 marca 2017 r.

W tym tygodniu wygrywa zleceniodawca, który pozbawił pracownika wynagrodzenia za zużyte klocki hamulcowe!

W nieformalnym rankingu na „kombinatora tygodnia” w kampanii „13 zł… i nie kombinuj!” wygrywają w tym tygodniu klocki hamulcowe! A właściwie zleceniodawca, który swojego kierowcę pozbawił wynagrodzenia za zużyte klocki hamulcowe, których sam nie wymienił. Pikanterii dodaje fakt, że samochód ma wszelkie ubezpieczenia, w tym AC, z którego właściciel otrzymał stosowne odszkodowanie.

czytaj więcej...
 
Jedlicze 10 marca 2017 r.

Zmarła Bronisława Betlej

W piątek, o godzinie 15:30 zmarła wielka poetka,  patriotka i przyjaciółka "Solidarności" - Bronisława Betlej. Na ręce najbliższej rodziny i przyjaciół składamy wyrazy współczucia wraz z zapewnieniem o naszej pamięci i modlitwie.

czytaj więcej...
 
Gdańsk, 8 marca 2017 r.

Posiedzenie Prezydium KK NSZZ "Solidarność"

W środę 8 marca w Gdańsku odbyło się posiedzenie Prezydium Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność". W obradach uczestniczyli również członkowie władzy wykonawczej Krajowej Sekcji Młodych NSZZ "Solidarność".

czytaj więcej...
 
8 marca 2017 r.

W Polsce zrównanie różnic w zarobkach kobiet i meżczyzn zajmie zaledwie 4 lata. W Niemczech - 300 lat.

Polska jest na 3 miejscu państw rozwiniętych, gdzie różnica zarobków między kobietami a mężczyznami jest najmniejsza. Nadal jednak jest to poważny problem.

czytaj więcej...
 
8 marca 2017 r.

Dzień Kobiet

Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej, a w sposób szczególny Członkiniom naszego Związku, w imieniu Zarządu Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność" składam w tym uroczystym Dniu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Życzę by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście czuły się doceniane za trud jaki wkładacie w codzienność.
Tadeusz Majchrowicz - przewodniczący ZR Podkarpacie NSZZ "Solidarność"

czytaj więcej...
 
Krosno, 4 marca 2017 r.

Konferencja naukowa "Rak, jak go wykryć i jak leczyć? "

W wypełnionej po brzegi Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie odbyła się Konferencja Naukowa "RAK, jak go wykryć i jak leczyć". Konferencja została przeprowadzona w ramach "Kampanii, nad którą przypięłam różową wstążkę", której organizatorem jest Stowarzyszenie "Czyń Dobro, Mimo Wszystko".

czytaj więcej...
 
 

 

 
 

Pobierz aplikację Tygodnika Solidarność