Dziś jest: Niedziela 7 sierpnia 2022 Imieniny: Doroty, Kajetana, Donata

Aktualności

30 czerwca 2022 r.

Członkowie Solidarności tankują bez limitu i z większymi zniżkami

35 gr zniżki na paliwa zwykłe, 38 gr na paliwa ekstra i 10 gr na gaz – to zniżki wynegocjowane dla członków Solidarności posiadających związkowe karty „Lotos Biznes” w ramach programu elektronicznej legitymacji związkowej.

czytaj więcej...
 
28 czerwca 2022 r.

Spotkanie przewodniczących Solidarności z ministrem Soboniem. „To duża zmiana podatkowa”

W warszawskiej siedzibie Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” odbyło się spotkanie przewodniczących regionów, szefów sekretariatów branżowych, członków prezydium KK z Arturem Soboniem, sekretarzem stanu w Ministerstwie Finansów.

czytaj więcej...
 
Krosno, 25 czerwca 2022 r.

Pożegnaliśmy śp. Andrzeja Jakubika

W sobotę 25.06.2022 r. pożegnaliśmy naszego Przyjaciela śp. Andrzeja Jakubika, wielkiego czciciela bł. ks. Jerzego Popiełuszki, dla którego mottem życiowym było hasło: Bóg, Honor, Ojczyzna, które realizował w swoim życiu.

czytaj więcej...
 
Krosno, 24 czerwca 2022 r.

Posiedzenie Prezydium Zarządu Regionu

W dniu 24 czerwca w siedzibie Regionu Podkarpacie NSZZ „Solidarność” w Krośnie odbyło się posiedzenie Prezydium Zarządu Regionu.

czytaj więcej...
 
22 czerwca 2022 r.

Zmarł Andrzej Jakubik

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym zmarł Andrzej Jakubik, prawdziwy Człowiek "Solidarności". W latach aktywności zawodowej przez wiele lat pełnił funkcję Przewodniczącego Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność" w KPB Krosno. Delegat na WZD Regionu Podkarpacie.

czytaj więcej...
 
21 czerwca 2022 r.

Informacja o liczbie członków Związku

Zarząd Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność" przypomina, iż zgodnie z art. 251 ust. 2 Ustawy z dnia 23 maja 1991 r. o związkach zawodowych, Organizacje Zakładowe (Międzyzakładowe) zobowiązane są do przedstawienia pracodawcy informacji o liczbie członków...

czytaj więcej...
 
17 czerwca 2022 r.

Tadeusz Majchrowicz: „Elity muszą być przygotowane na czas odbudowy wolnej Białorusi”

– Tak naprawdę nikt nie wie, w jakiej aresztowani są kondycji – tak fizycznej, jak i psychicznej. Ci, którzy opuścili areszt, niewiele o tym mówią. Choć słyszy się o tym, że niektórzy są torturowani podczas przesłuchań – mówi o sytuacji na Białorusi zastępca przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” Tadeusz Majchrowicz...

czytaj więcej...
 
11 czerwca 2022 r.

"S" pomoże polskiej szkole na Litwie

Zastępca przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ " Solidarność " Tadeusz Majchrowicz i Yurij Ravavoj z Działu Zagranicznego KK NSZZ "Solidarność" odwiedzili polskie Gimnazjum im. Longina Komołowskiego w Połukniu na Litwie, które boryka się z problemem dyskryminacji.

czytaj więcej...
 
11 czerwca 2022 r.

Autosan znów nad przepaścią. Agonia polskiej legendy motoryzacji

Autosan, legendarny producent autobusów z Podkarpacia, po raz kolejny zmaga się z poważnymi problemami. 3 czerwca w zakładzie odbyła się pikieta ostrzegawcza. Załoga grozi strajkiem, a sytuacja robi się coraz poważniejsza.

czytaj więcej...
 
10 czerwca 2022 r.

„Solidarność” chce pomóc budować wolną Białoruś

9 czerwca Zastępca Przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” Tadeusz Majchrowicz oraz Yurij Ravavoj z Działu Zagranicznego KK NSZZ „Solidarność” spotkali się w Wilnie z Głównym Doradcą Politycznym Swietłany Cichanouskiej Aleksandrem Dobrovolskim i Kierownikiem ds. Komunikacji Aleksandrą Logvinovą.

czytaj więcej...