Profesjonalizm związkowy w Pogotowiu w Krośnie

13 czerwca 2014 r., w piątek –  KOMISJA ZAKŁADOWA NSZZ SOLIDARNOŚĆ PRACOWNIKÓW SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO POGOTOWIA RATUNKOWEGO W KROŚNIE wzięła udział w szkoleniu „Profesjonalizm organizacji zakładowej”. Pomimo przesądnej daty – szkolenie wniosło nowe spojrzenie na funkcjonowanie Związku w placówkach służby zdrowia. Ciężką pracą i zaangażowaniem związkowcy udowodnili swoją skuteczność w realizacji wyznaczonych działań. Obecna kadencja wyznacza wysoką poprzeczkę już na samym początku. Związkowcy z Pogotowia Ratunkowego stawiają na rozwój Związku, współpracę, obronę miejsc pracy i ujednolicenie systemu wynagradzania. W trakcie zajęć z ogromnym zaangażowaniem uczestnicy szkolenia wykonywali powierzone im zadania z zakresu planowania i strategii. Zajęcia prowadziła: Maria Kościńska z Działu Szkoleń Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”.