Szczegół tkwi w komunikacji. Projekt dobiegł końca.

• wtorek, 18 Kwietnia 2023
  • Regiony

Zakończyliśmy cykl szkoleń wzmacniających komunikację w Związku. Projekt „Narzędzia internetowe w komunikacji związkowej” został przygotowany przez Dział Programów Europejskich KK NSZZ „Solidarność”, współfinansowany ze środków grantu kaskadowego EKZZ. W zeszłym tygodniu, w dn. 12-14.04. w Warszawie ostatnia grupa liderów i pracowników NSZZ „Solidarność” poszerzyła swoją wiedzę.

W ramach projektu odbyły się cztery 3-dniowe szkolenia stacjonarne, w których udział wzięło 42 uczestników: z 15 Regionów, 7 Sekretariatów i 4 Sekcji NSZZ „Solidarność”. Dodatkowo wszystkie grupy uczestników odbyły dwa kilkugodzinne szkolenia z zooma, przeprowadzone on-line. Zajęcia prowadziła Hanna Sakowicz- Daszczyńska oraz Katarzyna Jażdżewska z Komisji Krajowej.

Szkolenie było skierowane do liderów i pracowników odpowiedzialnych za komunikację. Związkowcy poszerzali wiedzę z zakresu komponowania informacji, budowania skutecznego przekazu skierowanego do członków poprzez strony internetowe, biuletyny i inne publikacje oraz efektywnego stosowania facebooka i zomma w swojej działalności związkowej.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz inspirującą pracę twórczą. Na pewno jeszcze się spotkamy.

hd