Nie żyje Piotr Marczak, przewodniczący KZ w Spółdzielni Pracy Transportu Mleczarskiego

• środa, 10 Kwietnia 2024
  • Regiony

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 6 kwietnia 2024 roku zmarł przeżywszy 44 lata nasz nieodżałowany Kolega Piotr Marczak, Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność w Spółdzielni Pracy Transportu Mleczarskiego w Sanoku, były członek Regionalnej Komisji Rewizyjnej, delegat na WZD Regionu Podkarpacie – przekazali przyjaciele z podkarpackiej Solidarności.

„W poprzedniej kadencji był członkiem Regionalnej Komisji Rewizyjnej, Delegatem na Walne Zebranie Delegatów Regionu Podkarpacie” – przekazali związkowcy. Dodali, że prywatnie śp. Piotr Marczak był pasjonatem wędkarstwa.

Podkarpacka Solidarność przekazała także serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny śp. Piotra .

Pogrzeb

Uroczystości pogrzebowe śp. Piotra Marczaka odbędą się w Kościele Parafialnym w Pakoszówce w dniu 10 kwietnia 2024 r. o godz. 13.00. Po uroczystości trumna zostanie złożona na miejscowym cmentarzu. Różaniec w intencji zmarłego w dniu pogrzebu o godz.12.00 w kościele.

CZYTAJ TAKŻE: Sukcesy związkowców z „S” w Pucharze Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu

źródło: NSZZ „S” Region Podkarpacie