Sekretariat BHiU

Sekcja Handlu

Sekcja Ubezpieczeń

Strony www Organizacji

Polecane Strony WWW

Nasze Akcje

Liderzy

Organizacji Zakładowych/Międzyzakładowych

 NSZZ „Solidarność”

1. J.M. Biedronka

Przewodniczący — Piotr Adamczak

 

 

2.Carrefour Polska

Przewodnicząca – Alicja Forysiak

 

 

3. Tesco Polska

Przewodnicząca – Elżbieta Jakubowska

 

4. Kaufland Polska

Przewodniczący— Marcin  Zieliński

 

5. MAKRO Cash & Carry Polska

Przewodniczący — Jan Cuber

 

6. Lidl Polska

Przewodnicząca— Justyna  Chrapowicz

 

7. Decathlon Polska

Przewodniczący —Sebastian Barański

 

8. H&M Polska

Przewodnicząca— Ewa Chełminiak

 

 

 9. Jysk Sp. z o.o.

Przewodniczący— Tomasz Jamrozik

 

 

10. Praktiker Polska

Przewodniczący— Mariusz  Włodarczyk

 

 

11. Intermarche Polska

Przewodniczący— Zbigniew Olejnik

 

 

12. Real Bydgoszcz

Przewodniczący— Jan  Dopierała

 

 

 13. Real Czeladź

Przewodniczący—Grażyna  Wyczyńska

 

 

14.Real Częstochowa

Przewodnicząca— Grażyna  Opala

 

 

15. Real Gdańsk-Gdynia

Przewodniczący – Cezary  Fiutowski

 

16. Real Grudziądz

Przewodnicząca— Wioletta Sontowska

 

 17. Real Kraków

Przewodnicząca— Małgorzata Kokosińska

 

18. Real Legnica

Przewodniczący— Waldemar  Bencławski

 

 

19. Real Lubin

Przewodniczący— Piotr  Stępnik

 

20.Real Lublin

Przwodnicząca— Grażyna  Przysiężniak

 

 

 21. Real Nowy-Sącz

Przewodniczący— Krystyna Sobczyk

 

 

22. Real Olsztyn

Przewodniczący— Krzysztof  Żukowski

 

 

23. Real Radom

Przewodniczący—Jurek Kaluga

 

24.Real Słupsk

Przewodniczący— Jan Giliński

 

 

 25.Real Szczecin

Przewodnicząca— Marta Bukowska

 

 

26. Real Szczecin

Przewodnicząca— Małgorzata Dąbrowska

 

27. Real Szczecin Galaxy

Przewodniczący— Andrzej  Grzybowski

 

28. Real Toruń

Przewodniczący— Marek Bernacki

 

 29. Real Wałbrzych

Przewodniczący— Teresa Śnieżko

 

30. Real Warszawa/ Ursynów

Przewodniczący— Jacek Ślusarski

 

31. Real Warszawa/Praga/Wola/Janki

Przewodniczący— Dariusz Paczuski

 

32. Real Włocławek

Przewodnicząca— Grażyna Czarnecka

 

 33. Real Wrocław

Przewodniczący— Andrzej  Kletwik

 

34. Real Zgorzelec

Przewodnicząca— Ewa Weychan

 

35. PSS Społem Bielsko Biała

Przewodniczący— Kazimierz Biłka

 

36. PSS Społem Grudziądz

Przewodnicząca— Renata Kucharska

 

37. PSS Społem Katowice

Przewodnicząca— Grażyna Pasternak

 

38. PSS Społem Koło

Przewodniczący— Andrzej Rymaszewski

 

39. PSS Społem Kraków (Nowa Huta)

Przewodniczący— Kaziemierz Kubrak

 

40.PSS Społem Kraków (Arget Spółdzielnia Handlowa Społem

Przewodniczący— Stanisław Piechowiak

 

41. PSS Społem Kraków (Podwawelska Spółdzielnia Spożywczów)

Przewodnicząca— Anna Kuśmiesz

 

 

42. PSS Społem Kraków (Handlowa Spółdzielnia Jubilat)

Przewodniczący— Stanisław Pyla

 

 

43. PSS Społem Olkusz

Przewodnicząca— Danuta Karcz

 

 

44. PSS Społem Rzeszów

Przewodnicząca— Agnieszka Wrzos

 

 

45. PSS Społem Płock

Przewodniczący— Piotr Waśniewski

 

 

46.PSS Społem Skawina

Przewodnicząca— Lucyna Walicka

 

 

47. PSS Społem Sopot

Przewodnicząca— Wanda Kot

 

 

 48. PSS Społem Szczecin

Przewodniczący— Marian Mazur

 

 

49.PSS Społem  Wieliczka

Przewodnicząca— Maja Konopka

 

 

50. PSS Społem Warszawa Praga Południe

Przewodniczący— Zbigniew Wachowiak