Menu

Archiwum projektów aktów prawnych

  • Data wpływu:
    Tuesday, 04 May 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Monday, 10 May 2021
  • Zgłaszanie uwag:
    14.05.2021
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Inne
  • Data wpływu:
    Tuesday, 04 May 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Thursday, 20 May 2021
  • Zgłaszanie uwag:
    3.06.2021
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    A. Baranowska- Grycuk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Thursday, 29 April 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Monday, 17 May 2021
  • Zgłaszanie uwag:
    28.05.2021
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    A.Waszczuk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Tuesday, 27 April 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Friday, 14 May 2021
  • Zgłaszanie uwag:
    27.05.2021
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    J.Szmit
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Friday, 16 April 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Thursday, 06 May 2021
  • Zgłaszanie uwag:
    14.05.2021
  • Biuro:
    Dział Branżowo-Konsultacyjny
  • Data wpływu:
    Wednesday, 21 April 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Monday, 31 May 2021
  • Zgłaszanie uwag:
    22.06.2021
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    A. Baranowska- Grycuk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Inne
  • Data wpływu:
    Tuesday, 09 March 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Thursday, 08 April 2021
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    B.Surdykowska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Friday, 12 March 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Friday, 09 April 2021
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    B.Surdykowska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Thursday, 25 February 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Thursday, 11 March 2021
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    K.Zimmer- Drabczyk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Inne
  • Data wpływu:
    Friday, 26 February 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Friday, 02 April 2021
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Inne
  • Data wpływu:
    Tuesday, 30 March 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Monday, 19 April 2021
  • Zgłaszanie uwag:
    12.04.2021
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    B.Surdykowska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Inne
  • Data wpływu:
    Tuesday, 30 March 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Friday, 30 April 2021
  • Zgłaszanie uwag:
    19.04.2021
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    K.Rowiński
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Tuesday, 16 March 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Thursday, 08 April 2021
  • Zgłaszanie uwag:
    30.03.2021
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    B.Surdykowska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Tuesday, 23 March 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Thursday, 22 April 2021
  • Zgłaszanie uwag:
    12.04.2021
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    A.Reda- Ciszewska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Wednesday, 24 March 2021
  • Data zgłaszania uwag:
    Friday, 23 April 2021
  • Zgłaszanie uwag:
    14.04.2021
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    A. Baranowska- Grycuk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
Page 1 of 32

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.