Menu

Archiwum projektów aktów prawnych

  • Data wpływu:
    Friday, 22 January 2021
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Wednesday, 13 January 2021
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    A. Baranowska- Grycuk
  • Data wpływu:
    Wednesday, 13 January 2021
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    A.Kochańska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Tuesday, 12 January 2021
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    K.Zimmer- Drabczyk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Monday, 04 January 2021
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    A.Reda
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Monday, 28 December 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Wednesday, 27 January 2021
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    K.Zimmer- Drabczyk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Tuesday, 22 December 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Wednesday, 13 January 2021
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Thursday, 10 December 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Sunday, 10 January 2021
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    M.Zieleniecki
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Monday, 07 December 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Monday, 28 December 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    A.Waszczuk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Friday, 04 December 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Sunday, 20 December 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    E.Wielg
  • Data wpływu:
    Thursday, 03 December 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Saturday, 02 January 2021
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    E. Kędzior
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Wednesday, 02 December 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Thursday, 31 December 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Thursday, 26 November 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Thursday, 10 December 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    K.Zimmer- Drabczyk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
Page 1 of 31

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.