Sukces „S”. Trzecia nowa organizacja związkowa na Podkarpaciu

• poniedziałek, 25 Kwietnia 2022
  • Rozwój Związku

Przew. ZR Tadeusz Majchrowicz wręcza Album 40-lecia " Solidarności " Przewodniczącemu Komisji Zakładowej Przemysławowi Laskowi / FB NSZZ "Solidarność" Region Podkarpacie

Przew. ZR Tadeusz Majchrowicz wręcza Album 40-lecia ” Solidarności ” Przewodniczącemu Komisji Zakładowej Przemysławowi Laskowi / FB NSZZ „Solidarność” Region Podkarpacie

Powstała trzecia w tym roku nowa organizacja związkowa NSZZ „Solidarność” w Regionie Podkarpacie. Po Strażakach z Ustrzyk Dolnych, Policjantach Podkarpackich, tym razem są to Pracownicy Samorządowi Starostwa Powiatu Leskiego.

Przewodniczącym Komisji Zakładowej został wybrany Przemysław Lasek, członkowie KZ to: Radosław Gawłowski i Remigiusz Nowak. W skład Komisji Rewizyjnej weszli: Sabina Osiecka, Helena Szal i Katarzyna Wojnarowska.

W bieżącym roku przybyło ponad 100 nowych członków w Regionie. Witamy w Rodzinie „Solidarności”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w działalności na rzecz pracowników.

Wybory z ramienia Regionu Podkarpacie nadzorował Przewodniczący ZR Tadeusz Majchrowicz wraz ze swoim Zastępcą Krzysztofem Falem.

Region Podkarpacie