Akcja promocyjna w urzędach pracy!

• wtorek, 30 Stycznia 2024
  • Rozwój Związku

Trwa akcja promocyjna śląsko-dąbrowskiej „Solidarności” w urzędach pracy w całym regionie. Związkowcy wręczają pracownikom kartki z podziękowaniem za ich codzienną pracę i zachęcają do zapisywania się do „S”.

Akcję zainaugurowano w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rybniku w wigilę przypadającego 27 stycznia Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. 29 stycznia delegacje związkowców odwiedziły pracowników urzędów pracy w Będzinie, w Chorzowie, w Jaworznie, w Rudzie Śląskiej i w Tarnowskich Górach, a 30 stycznia urzędy m.in. w Katowicach, w Tychach i w Świętochłowicach. Akcja potrwa do 2 lutego.

Organizatorzy przedsięwzięcia zamierzają dotrzeć do niemal wszystkich urzędów pracy działających na terenie Regionu Śląsko-Dąbrowskiego. Chcą zachęcić pracowników tych instytucji do zapisywania się do „S”. Przypominają, że w tych urzędach, w których działa „Solidarność”, poprawiają się warunki pracy i rosną wynagrodzenia. Akcja ma być też swoista formą podziękowania dla działaczy związkowych z urzędów pracy za ich dotychczasowe wysiłki na rzecz zatrudnionych tych jednostkach.

www.solidarnosckatowice.pl