W Łodzi powstaje Regionalna Sekcja Młodych NSZZ „Solidarność”

• wtorek, 23 Stycznia 2024
  • Rozwój Związku

Spotkanie organizacyjne w Łódzi / NSZZ "S" Region Ziemia Łódzka

17 stycznia br. w Regionie Ziemia Łódzka odbyło się spotkanie organizacyjne mające na celu powołanie regionalnych struktur Sekcji Młodych.

W spotkaniu wzięło udział kilkudziesięciu młodych działaczy NSZZ „Solidarność” z Regionu Łódzkiego.

Pomaga Krajowa Sekcja Młodych

Do Łodzi przybyli również przedstawiciele Krajowej Sekcji Młodych, przewodnicząca sekcji Alicja Skowron i zastępca Krzysztof Adamek, a uczestników przywitał przewodniczący Zarządu Regionu łódzkiej „Solidarności” Waldemar Krenc. Spotkanie prowadził zastępca przewodniczącego ZR Piotr Ścieśko, który jest odpowiedzialny w Regionie Ziemia Łódzka za sekcje branżowe i problemowe.00

Mnóstwo pomysłów

„Ślemy pozdrowienia z Łodzi, gdzie na specjalne zaproszenie NSZZ Solidarność Region Ziemia Łódzka w ramach spotkania z młodymi działaczami związkowymi przedstawialiśmy działania, które podejmujemy w sekcjach młodych. Dzisiejszy dzień rozpoczyna cykl spotkań młodych działaczy z Regionu . Wierzymy, że efektem tych wydarzeń będzie utworzenie w niedalekiej przyszłości Regionalnej Sekcji Młodych w Łodzi, bo ekipa ma mnóstwo pomysłów w jaki sposób chcieliby szerzyć idee Związku” – przekazali z kolei po spotkaniu przedstawiciele Krajowej Sekcji Młodych NSZZ „S”.

Jeśli jesteś z Łodzi i okolic, a chcesz być częścią tej inicjatywy, śledź komunikaty Regionu i kontaktuj się pod numerem telefonu +48 509 865 271.

CZYTAJ TAKŻE: Podwyżki w zakładach Valeo w Polsce. To efekt starań m.in. zakładowej Solidarności

źródło: NSZZ „S” Region Ziemia Łódzka/Krajowa Sekcja Młodych NSZZ „S”