Sukces Solidarności w SP ZOZ w Mońkach. Uzwiązkowienie wzrosło trzykrotnie

• wtorek, 28 Listopada 2023
  • Rozwój Związku

Kciuk w górę - zdjęcie poglądowe / fot. NSZZ "S" Region Podlaski

W ostatnich miesiącach w Organizacji Międzyzakładowej przy SP ZOZ w Mońkach liczba członków NSZZ „Solidarność” wzrosła trzykrotnie.

Tak duży wzrost uzwiązkowienia to skutek działań prowadzonych przez przewodniczącą Komisji Międzyzakładowej Barbarę Iwanicką, która postawiła na rozwój Związku i indywidualne rozmowy z pracownikami.

Ważne wsparcie organizacji zakładowej

Planowane są kolejne spotkania – przy dalszym wsparciu pracowników Działu Rozwoju Związku – podczas których uświadamiane jest, jak ważną rolę pełni organizacja związkowa w zakładzie pracy, jakie posiada uprawnienia oraz możliwości negocjacyjne z pracodawcą.

Podczas spotkań przedstawiane są również indywidualne korzyści z przynależności do NSZZ „Solidarność”, w tym bezpłatny dostęp do szkoleń związkowych, szkoleń Społecznych Inspektorów Pracy, porad prawnych, pomocy prawno-konsultacyjnej, jak również możliwości korzystania z wielu wynegocjowanych dla członków naszego Związku benefitów i programów rabatowych.

Źródło: NSZZ „S” Region Podlaski / tysol.pl