W Vissmannie powstała Solidarność

• poniedziałek, 04 Września 2023
  • Rozwój Związku

fot. Solidarność w Viessmann Technika Grzewcza

Tymczasowa Komisja Zakładowa będzie pełniła swoje obowiązki do czasu wyboru władz statutowych.

26 sierpnia br. powstała nowa Organizacja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w Viessmann Technika Grzewcza Sp. z o.o.

Pracownicy, którzy założyli związek wybrali Tymczasową Komisję Zakładową NSZZ „Solidarność” w składzie: Mariusz Kwietniowski – przewodniczący TKZ, Tomasz Komarnicki – zastępca przewodniczącego TKZ, Rafał Pszczółka – sekretarz TKZ.

Viessmann to międzynarodowe przedsiębiorstwo założone w 1917 roku specjalizujące się w produkcji systemów ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji, chłodnictwa i decentralnego wytwarzania prądu. Na całym świecie firma zatrudnia 11,5 tys. pracowników i posiada 22 spółki produkcyjne w 11 krajach.

źródło: Region Zagłębie Miedziowe