Sekretariat BHiU

Polecane Strony WWW

Nasze Akcje

źródło:

Szefostwo Lidla zwolniło dyscyplinarnie przewodniczącą i zastępcę Solidarności działającej w tej sieci sklepów. Postawiono im zarzuty, które nie miały miejsca. W ocenie Związku działania pracodawcy wobec związkowców od samego początku zmierzają do likwidacji organizacji związkowej, której działania w interesie pracowników bardzo nie podobają się zarządowi. Stając w obronie zwolnionych związkowców, Solidarność zwróciła się z apelem do członków i sympatyków związku, a także całego społeczeństwa, aby w lutym nie robili zakupów w tych sklepach. Czy taka prośba ma sens? Czy przyniesie oczekiwany skutek? Dziś gościem Jerzego Zawartki był szef Sekretariatu Handlu i Usług Solidarności, Alfred Bujara.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.