Menu

Archiwum projektów aktów prawnych

  • Data wpływu:
    Thursday, 04 June 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Tuesday, 09 June 2020
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    K.Zimmer- Drabczyk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Tuesday, 02 June 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Thursday, 18 June 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    K.Zimmer- Drabczyk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Wednesday, 27 May 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Friday, 26 June 2020
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    A. Baranowska- Grycuk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Tuesday, 26 May 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Thursday, 25 June 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    K.Zimmer- Drabczyk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Monday, 25 May 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Tuesday, 09 June 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    K.Rowiński
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Inne
  • Data wpływu:
    Monday, 18 May 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Wednesday, 17 June 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    K.Zimmer- Drabczyk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Tuesday, 05 May 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Tuesday, 26 May 2020
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    A. Baranowska- Grycuk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Tuesday, 21 April 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Thursday, 21 May 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    M.Szymański
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Tuesday, 21 April 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Thursday, 30 April 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    K.Zimmer- Drabczyk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Inne
  • Data wpływu:
    Friday, 03 April 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Friday, 24 July 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Monday, 23 March 2020
  • Data zgłaszania uwag:
    Thursday, 09 April 2020
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    M.Zieleniecki
Page 2 of 29

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.