Menu

Archiwum projektów aktów prawnych

  • Data wpływu:
    Thursday, 31 October 2019
  • Data opinii:
    Tuesday, 03 December 2019
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    A. Baranowska- Grycuk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Friday, 18 October 2019
  • Data opinii:
    Thursday, 31 October 2019
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    B.Surdykowska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Tuesday, 08 October 2019
  • Data opinii:
    Friday, 08 November 2019
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    Barbara Surdykowska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Tuesday, 17 September 2019
  • Data opinii:
    Thursday, 19 September 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    M.Podolska-Bojahr
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Thursday, 05 September 2019
  • Data opinii:
    Friday, 13 September 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    M.Podolska-Bojahr
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Tuesday, 03 September 2019
  • Data opinii:
    Tuesday, 24 September 2019
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    A. Baranowska- Grycuk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Monday, 19 August 2019
  • Data opinii:
    Wednesday, 18 September 2019
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    Agnieszka Kochańska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Inne
  • Data wpływu:
    Wednesday, 14 August 2019
  • Data opinii:
    Monday, 26 August 2019
  • Osoba odpowiedzialna:
    E.Wielg
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Inne
  • Data wpływu:
    Thursday, 08 August 2019
  • Data opinii:
    Wednesday, 28 August 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    K.Zimmer-Drabczyk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Tuesday, 06 August 2019
  • Data opinii:
    Monday, 26 August 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    K.Zimmer-Drabczyk
  • Data wpływu:
    Monday, 05 August 2019
  • Data opinii:
    Wednesday, 04 September 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Monday, 05 August 2019
  • Data opinii:
    Wednesday, 04 September 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    M.Podolska-Bojahr
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Friday, 26 July 2019
  • Data opinii:
    Wednesday, 28 August 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    M.Podolska- Bojahr
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
Page 1 of 25

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.