Menu

Archiwum projektów aktów prawnych

  • Data wpływu:
    Monday, 20 May 2019
  • Data opinii:
    Thursday, 06 June 2019
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    B.Surdykowska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Friday, 17 May 2019
  • Data opinii:
    Monday, 17 June 2019
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    Daniel Czerwiński
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Thursday, 16 May 2019
  • Data opinii:
    Thursday, 06 June 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    Marzena Podolska- Bojahr
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Monday, 06 May 2019
  • Data opinii:
    Monday, 20 May 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    K.Zimmer-Drabczyk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Inne
  • Data wpływu:
    Monday, 29 April 2019
  • Data opinii:
    Wednesday, 29 May 2019
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    B.Surdykowska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Monday, 08 April 2019
  • Data opinii:
    Friday, 26 April 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    Ewa Kędzior
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Monday, 08 April 2019
  • Data opinii:
    Wednesday, 08 May 2019
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    Barbara Surdykowska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Wednesday, 03 April 2019
  • Data opinii:
    Monday, 29 April 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    Sylwia Szczepańska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Monday, 01 April 2019
  • Data opinii:
    Thursday, 18 April 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    Krzysztof Woźniewski
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Thursday, 21 March 2019
  • Data opinii:
    Wednesday, 10 April 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    Mateusz Szymański
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Inne
  • Data wpływu:
    Wednesday, 20 March 2019
  • Data opinii:
    Friday, 12 April 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    Katarzyna Raca
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Monday, 01 April 2019
  • Data opinii:
    Thursday, 02 May 2019
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    Barbara Surdykowska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Monday, 25 March 2019
  • Data opinii:
    Monday, 08 April 2019
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    Barbara Surdykowska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
Page 1 of 23

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.