Menu

Archiwum projektów aktów prawnych

  • Data wpływu:
    Wednesday, 20 March 2019
  • Data opinii:
    Wednesday, 10 April 2019
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    A. Baranowska- Grycuk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Friday, 15 March 2019
  • Data opinii:
    Friday, 22 March 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    Katarzyna Zimmer-Drabczyk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Inne
  • Data wpływu:
    Wednesday, 13 March 2019
  • Data opinii:
    Thursday, 04 April 2019
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    Daniel Czerwiński
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Thursday, 07 March 2019
  • Data opinii:
    Thursday, 21 March 2019
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Friday, 08 March 2019
  • Data opinii:
    Friday, 22 March 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    Daniel Czerwiński
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Friday, 01 March 2019
  • Data opinii:
    Monday, 18 March 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    Katarzyna Zimmer-Drabczyk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Inne
  • Data wpływu:
    Thursday, 28 February 2019
  • Data opinii:
    Friday, 15 March 2019
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    Barbara Surdykowska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Monday, 11 February 2019
  • Data opinii:
    Thursday, 28 February 2019
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    Barbara Surdykowska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Thursday, 14 February 2019
  • Data opinii:
    Friday, 01 March 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    Magdalena Rycak
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Thursday, 31 January 2019
  • Data opinii:
    Friday, 15 February 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    Sylwia Szczepańska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Friday, 04 January 2019
  • Data opinii:
    Wednesday, 30 January 2019
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    Krzysztof Rowiński
  • Data wpływu:
    Wednesday, 09 January 2019
  • Data opinii:
    Thursday, 31 January 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    Katarzyna Raca
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Tuesday, 18 December 2018
  • Data opinii:
    Thursday, 10 January 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    Ewa Podgórska-Rakiel
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Thursday, 13 December 2018
  • Data opinii:
    Monday, 07 January 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    Jakub Szmit
  • Data wpływu:
    Thursday, 13 December 2018
  • Data opinii:
    Sunday, 13 January 2019
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    Krzysztof Rowiński
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
Page 1 of 22

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.