Menu

Archiwum projektów aktów prawnych

  • Data wpływu:
    Thursday, 19 December 2019
  • Data opinii:
    Thursday, 09 January 2020
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    A.Kochańska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Wednesday, 18 December 2019
  • Data opinii:
    Friday, 17 January 2020
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    B.Surdykowska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Wednesday, 04 December 2019
  • Data opinii:
    Friday, 03 January 2020
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    B.Surdykowska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Monday, 16 December 2019
  • Data opinii:
    Monday, 30 December 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    A.Waszczuk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Friday, 13 December 2019
  • Data opinii:
    Friday, 10 January 2020
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    B.Surdykowska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Thursday, 12 December 2019
  • Data opinii:
    Thursday, 02 January 2020
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    B.Surdykowska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Thursday, 05 December 2019
  • Data opinii:
    Friday, 20 December 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Thursday, 28 November 2019
  • Data opinii:
    Monday, 09 December 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    B.Surdykowska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Thursday, 31 October 2019
  • Data opinii:
    Tuesday, 03 December 2019
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    A. Baranowska- Grycuk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Friday, 18 October 2019
  • Data opinii:
    Thursday, 31 October 2019
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    B.Surdykowska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Tuesday, 08 October 2019
  • Data opinii:
    Friday, 08 November 2019
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    Barbara Surdykowska
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Tuesday, 17 September 2019
  • Data opinii:
    Thursday, 19 September 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    M.Podolska-Bojahr
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
  • Data wpływu:
    Thursday, 05 September 2019
  • Data opinii:
    Friday, 13 September 2019
  • Biuro:
    Biuro Eksperckie
  • Osoba odpowiedzialna:
    M.Podolska-Bojahr
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Ustawa
  • Data wpływu:
    Tuesday, 03 September 2019
  • Data opinii:
    Tuesday, 24 September 2019
  • Biuro:
    Biuro Polityki Społecznej
  • Osoba odpowiedzialna:
    A. Baranowska- Grycuk
  • Rodzaj aktu prawnego:
    Rozporządzenie
Page 1 of 26

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" wykorzystuje na swoich stronach pliki cookie. Jeżeli nie zmienisz domyślnych ustawień swojej przeglądarki będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji.