Dziś jest: Sobota 20 kwietnia 2019 Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

W dniach 18 i 19 kwietnia (Wielki Czwartek i Wielki Piątek) biuro Regionu Podkarpacie w Krośnie oraz Oddziały w Jaśle i Sanoku będą NIECZYNNE!  Zapraszamy po Świętach...

 

Tygodnik "Solidarność"

Elektroniczna legitymacja


 


Elektroniczna legitymacja związkowa - POBIERZ WNIOSEK

 

Prawnik na telefon przez cały czas

 

Karta Grosik

 

 

 

 

Edward Mróz - Artysta i Społecznik

mxQIuKt8eyI

 

Aktualności

17 kwietnia 2019 r.

Wesołego Alleluja!

Błogosławionych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości...

czytaj więcej...
 
Krosno, 15 kwietnia 2019 r.

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

15 kwietnia br. pod pomnikiem „Ofiar Katynia” przed siedzibą Starostwa Powiatowego w Krośnie odbyły się obchody rocznicowe Zbrodni Katyńskiej i Tragedii Smoleńskiej. Uroczystości zostały zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Krośnie.

czytaj więcej...
 
Stara Wieś, 13 kwietnia 2019 r.

Obraz MB Robotników Solidarności zawitał do Sióstr Służebniczek Starowiejskich

Obraz Matki Bożej Robotników Solidarności wędrujący po Regionie Podkarpacie NSZZ „Solidarność” zawitał do Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w Starej Wsi.

czytaj więcej...
 
Krosno, 12 kwietnia 2019 r.

Posiedzenie Prezydium Zarządu Regionu Podkarpacie

12 kwietnia 2019 r. w siedzibie Regionu Podkarpacie NSZZ „Solidarność” w Krośnie odbyło się kolejne posiedzenie Prezydium Zarządu Regionu.

czytaj więcej...
 
Warszawa, 10 kwietnia 2019 r.

Sztab protestacyjny Solidarności: Rząd powrócił do rozmów

Po manifestacjach NSZZ „Solidarność" przed 16. urzędami wojewódzkimi, strona rządowa powróciła do rozmów. Rozmowy odbywają się w powołanych jeszcze w lutym br. związkowo-rządowych zespołach roboczych. W kilku punktach nastąpił postęp w rozmowach, ale trudno mówić dzisiaj o przełomie.

czytaj więcej...
 
8 kwietnia 2019 r.

Zobacz szczegóły porozumienia pomiędzy oświatową „Solidarnością” a rządem

W porozumieniu z oświatową „Solidarnością” rząd zadeklarował podwyżki dla nauczycieli o 9,6 proc. od września 2019 r. Rządowe propozycje dla nauczycieli to w sumie prawie 15 proc. podwyżki w 2019 r. - 9,6 proc. podwyżki we wrześniu plus wypłacona już 5-procentowa podwyżka od stycznia, skrócenie stażu, ustalenie kwoty dodatku za wychowawstwo na poziomie nie mniejszym niż 300 zł, zmiana w systemie oceniania nauczycieli i zmniejszenie biurokracji.

czytaj więcej...
 
7 kwietnia 2019 r.

R. Proksa: "S" podpisała porozumienie z rządem. Podniesienie pensum nie jest częścią porozumienia

- Dzisiaj Krajowa Sekcja Oświaty i Wychowania podpisała porozumienie z rządem, które realizuje nasze cztery postulaty, a dodatkowo minimum 300 pln za wychowawstwo, dodatkowe godziny dla dyrektorów w celu likwidacji godzin karcianych i zmniejszenie biurokracji. Chcę podkreślić, że żadne dodatki nie zostały w związku z tym zlikwidowane - mówi Ryszard Proksa szef KSOiW Solidarność.

czytaj więcej...
 
Warszawa - Żoliborz, 7 kwietnia 2019 r.

93. warta przy grobie bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Kolejną wartę przy grobie Patrona naszego Związku - bł. ks. Jerzego Popiełuszki na warszawskim Żoliborzu pełnili Związkowcy podkarpackiej „Solidarności”.

czytaj więcej...
 
Jasło, 6 kwietnia 2019 r.

Matka Boża Robotników Solidarności zawitała do kościoła pw. Św. Stanisława BM w Jaśle

W sobotę 6 kwietnia br. obraz Matki Bożej Robotników Solidarności peregrynujący po podkarpackiej ziemi zawitał do kościoła pw. Św. Stanisława BM w Jaśle.

czytaj więcej...
 
Rzeszów, 4 kwietnia 2019 r.

Protest przed Urzędem Wojewódzkim w Rzeszowie

4 kwietnia o godz. 15.00 przed Urzędem Wojewódzkim w Rzeszowie, w imieniu członków NSZZ „Solidarność” województwa podkarpackiego, związkowcy manifestowali niezadowolenie z powodu braku dialogu ze stroną społeczną oraz nierównego traktowania pracowników.

czytaj więcej...
 
 

 

Pobierz aplikację Tygodnika Solidarność

Podkarpacki Związkowiec