Dziś jest: Sobota 25 maja 2019 Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

 

 

Tygodnik "Solidarność"

Elektroniczna legitymacja


 


Elektroniczna legitymacja związkowa - POBIERZ WNIOSEK

 

Prawnik na telefon przez cały czas

 

Karta Grosik

 

 

 

 

Edward Mróz - Artysta i Społecznik

mxQIuKt8eyI

 

Aktualności

Sandomierz, 4-6 lutego 2019 r.

Szkolenie członków podkarpackiej „Solidarności”

W dniach 4-6 lutego br. w Sandomierzu odbyło się szkolenie dla 22-osobowej grupy działaczy związkowych z Regionu Podkarpacie NSZZ „Solidarność” nt. „Rola przedstawicieli NSZZ „Solidarność” w procesie legislacji i stanowienia prawa pracy”.

czytaj więcej...
 
5 lutego 2019 r.

Sztab zdecydował o kolejnych akcjach Solidarności

We wszystkich regionach odbyły się odwiedziny i spotkania z posłami i senatorami Zjednoczonej Prawicy w ramach akcji informacyjnej sztabu protestacyjno-strajkowego NSZZ „Solidarność”. Z większością parlamentarzystów udało się spotkać. Przekazano im stanowisko Związku z postulatami.

czytaj więcej...
 
Jasło, 5 lutego 2019 r.

Zmarł nasz Kolega Edward Zyguła

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 4 lutego 2019 r. zmarł nasz Kolega Edward Zyguła, współzałożyciel i wieloletni Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność" w jasielskim PKS-ie.

czytaj więcej...
 
Górki, 3 lutego 2019 r.

Peregrynacja obrazu MB Robotników Solidarności w Górkach

W niedzielę 3 lutego br. obraz Matki Bożej Robotników Solidarności wędrujący po Regionie Podkarpacie NSZZ „Solidarność” zawitał do Parafii pw. MB Wspomożycielki Wiernych w Górkach, Dekanat brzozowski.

czytaj więcej...
 
30 stycznia 2019 r.

Piotr Duda w Rz: „Jeśli premier chce mieć wroga w Solidarności, to staniemy na wysokości zadania”

Przewodniczący NSZZ „Solidarność” udzielił wywiadu „Rzeczpospolitej”. Piotr Duda szeroko i niekiedy ostro komentował doświadczenia współpracy z rządem. I te dobre, i te niekoniecznie satysfakcjonujące.

czytaj więcej...
 
Barycz, 27 stycznia 2019 r.

Matka Boża Robotników Solidarności zawitała do Parafii pw. Św. Józefa w Baryczy

Kolejnym „przystankiem” w peregrynacji obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności na terenie Regionu Podkarpacie NSZZ „Solidarność” jest kościół pw. Św. Józefa w Baryczy, w powiecie brzozowskim.

czytaj więcej...
 
Krosno, 25 stycznia 2019 r.

Posiedzenie Zarządu Regionu Podkarpacie

25 stycznia 2019 r. w siedzibie Regionu Podkarpacie NSZZ „Solidarność” w Krośnie odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu Regionu, podczas którego m.in. dokonano wyboru Rady Regionalnego Funduszu Strajkowego, uzupełniono skład Regionalnej Komisji Wyborczej oraz przyjęte zostało rozliczenie budżetu za 2018 rok.

czytaj więcej...
 
Warszawa, 22 stycznia 2019 r.

Minister edukacji spotkała się ze związkowcami. Bez przełomu

We wtorek, 22 stycznia, w Warszawie minister Anna Zalewska spotkała się ze związkowcami. Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele „S”. Solidarność oświatowa dzień wcześniej podjęła decyzję o zawieszeniu wszelkich rozmów z minister do momentu realizacji przez MEN postulatów płacowych.

czytaj więcej...
 
Jasło, 20 stycznia 2019 r.

Obraz MB Robotników Solidarności zawitał do jasielskiego Hospicjum

Po tygodniu przebywania w kaplicy Szpitala Specjalistycznego w Jaśle obraz Matki Bożej Robotników Solidarności, peregrynujący po Regionie Podkarpacie, zawitał do Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego Caritas w Jaśle.

czytaj więcej...
 
19 stycznia 2019 r.

Zmarł ks. Prałat Tadeusz Szetela

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w piątek 18 stycznia zmarł ks. Prałat Tadeusz Szetela, Honorowy Obywatel Miasta Krosna, były proboszcz Parafii pw. Św. Wojciecha i Matki Boskiej Częstochowskiej w Krośnie,  Kapelan Żołnierzy Armii Krajowej, wielki Przyjaciel NSZZ "Solidarność". 3 stycznia skończył 95 lat.

czytaj więcej...
 
 

 

 
 

Pobierz aplikację Tygodnika Solidarność

Podkarpacki Związkowiec