Dziś jest: Sobota 25 maja 2019 Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

 

 

Tygodnik "Solidarność"

Elektroniczna legitymacja


 


Elektroniczna legitymacja związkowa - POBIERZ WNIOSEK

 

Prawnik na telefon przez cały czas

 

Karta Grosik

 

 

 

 

Edward Mróz - Artysta i Społecznik

mxQIuKt8eyI

 

Aktualności

19 czerwca 2017 r.

Dialog to kompromis, a nie tupanie nogą

Rada Dialogu Społecznego to miejsce dyskusji, dochodzenia do porozumienia. Na tym polega dialog. Także na ustępstwach. Nie jest to „rada zgody społecznej” więc może być tak, że czyjeś argumenty nie zostaną przyjęte. I trzeba się z tym pogodzić – mówił Prezydent Andrzej Duda na posiedzeniu Rady Dialogu Społecznego, która odbyła się w dniu dzisiejszym w Pałacu Prezydenckim.

czytaj więcej...
 
Krosno, 19 czerwca 2017 r.

Msza święta w intencji Ojczyzny, Ludzi Pracy i NSZZ "Solidarność"

W poniedziałek, 19 czerwca br. odbyła się  tradycyjnie msza święta w intencji Ojczyzny, Ludzi Pracy i NSZZ "Solidarność". Czerwcowa liturgia, sprawowana w oktawie Bożego Ciała była tym bardziej wyjątkowa, gdyż przypadała w miesiącu siódmej rocznicy beatyfikacji Patrona naszego Związku - bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

czytaj więcej...
 
19 czerwca 2017 r.

Piotr Duda [S]: „Solidarność” przedstawi własny projekt nowej konstytucji

NSZZ "Solidarność" przedstawi własny projekt nowej konstytucji – tak zapowiedział w TVP Info Piotr Duda, przewodniczący KK NSZZ „S”

czytaj więcej...
 
Warszawa - Żoliborz, 17-18 czerwca 2017 r.

Warta przy grobie bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Kolejną wartę przy grobie Patrona NSZZ "Solidarność"  - bł. ks. Jerzego Popiełuszki na warszawskim Żoliborzu pełnili Związkowcy z naszego Regionu.

czytaj więcej...
 
14 czerwca 2017 r.

Trwa ogólnopolski protest ratowników medycznych

12 czerwca ratownicy medyczni zaostrzyli protest. Wszyscy chorzy, którzy wymagają hospitalizacji, przewożeni są do szpitali na sygnale, a pacjentom i ich rodzinom rozdawane są ulotki z informacjami o przyczynach akcji. W proteście biorą również udział związkowcy z Solidarności.

czytaj więcej...
 
Krosno, 14 czerwca 2017 r.

Posiedzenie Prezydium Zarządu Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność"

W siedzibie Zarządu Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność" w Krośnie obradowało Prezydium ZR.

czytaj więcej...
 
12 czerwca 2017 r.

Tadeusz Majchrowicz w Debacie TVP Info: minimalny wiek emerytalny w konstytucji

Aby Polacy mieli pewność, że kolejny rząd nie podwyższy znowu wieku emerytalnego, ten minimalny warto byłoby zapisać w konstytucji. O systemie emerytalnym zaś, trzeba jak najwięcej tłumaczyć ludziom młodym – mówił w Debacie TVP Info 10 czerwca, zastępca przewodniczącego KK NSZZ „Solidarność” Tadeusz Majchrowicz.

czytaj więcej...
 
Miejsce Piastowe, 11 czerwca 2017 r.

Papieskie Korony dla Matki Bożej z Miejsca Piastowego i Komborni

W Miejscu Piastowym, z udziałem tłumu wiernych, odbyła się dzisiaj wyjątkowa i niepowtarzalna uroczystość. Koronami Papieskimi ukoronowane zostały 2 wizerunki Matki Bożej: Figura Matki Bożej Fatimskiej z Miejsca Piastowego i Obraz Matki Bożej Pocieszenia z Komborni. Eucharystii przewodniczył abp Adam Szal, koncelebrowali pasterze diecezji przemyskiej i rzeszowskiej: abp senior Józef Michalik, bp Stanisław Jamrozek, bp Jan Wątroba, bp Kazimierz Górny, bp Edward Białogłowski, abp senior Jan Martyniak z diecezji przemysko-warszawskiej obrządku greckokatolickiego, ks. Dariusz Wilk, Przełożony Generalny Zgromadzenia Księży Michalitów oraz licznie zgromadzeni kapłani.

czytaj więcej...
 
8 czerwca 2017 r.

Tadeusz Majchrowicz gościem programu TVP "Dzień dobry, Polsko"

 Elżbieta Bojanowska – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej i Zastępca Przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" - Tadeusz Majchrowicz byli gośćmi programu TVP "Dzień dobry, Polsko" poświęconego tematowi obniżenia wieku emerytalnego.

 

czytaj więcej...
 
Miejsce Piastowe, 8 czerwca 2017 r.

Koronacja figury MB Fatimskiej z Miejsca Piastowego oraz obrazu MB Pocieszenia z Komborni

Wszystkich czcicieli Matki Bożej zapraszamy na uroczystość koronacji figury Matki Bożej Fatimskiej z Miejsca Piastowego oraz obrazu Matki Bożej Pocieszenia z kościoła parafialnego w Komborni.

czytaj więcej...
 
 

 

 
 

Pobierz aplikację Tygodnika Solidarność

Podkarpacki Związkowiec