Dziś jest: Wtorek 21 maja 2019 Imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

 

 

Tygodnik "Solidarność"

Elektroniczna legitymacja


 


Elektroniczna legitymacja związkowa - POBIERZ WNIOSEK

 

Prawnik na telefon przez cały czas

 

Karta Grosik

 

 

 

 

Edward Mróz - Artysta i Społecznik

mxQIuKt8eyI

 

 • Wiedeń, 21 maja 2019 r.

  XIV Kongres EKZZ rozpoczęty!

  W Wiedniu rozpoczął się Kongres Europejskiej Konfederacji Związków Zawodowych. Hasłem przewodnim wydarzenia jest „Bardziej Sprawiedliwa Europa dla Pracowników”, a kluczowe sprawy, o których będą dyskutowali uczestnicy to demokracja i sprawiedliwość społeczna, sprawiedliwa transformacja gospodarki oraz miejsca pracy wysokiej jakości i wyższe płace. Ponadto, zostaną wybrane nowe władze EKZZ na kolejną, 4-letnią kadencję.

  czytaj więcej...
 • Łubno Opace, 19 maja 2019 r.

  Peregrynacja obrazu MB Robotników Solidarności w Łubnie Opacym

  Po tygodniu przebywania w Kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Rogach obraz Matki Bożej Robotników Solidarności, peregrynujący po Regionie Podkarpacie, został przekazany do Parafii pw. Chrystusa Króla i Najświętszej Maryi Panny Królowej w Łubnie Opacym.

  czytaj więcej...
 • 18 maja 2019 r.

  Celem jest wyeliminowanie Kościoła

  Z prof. dr. hab. Mieczysławem Rybą, historykiem, wykładowcą Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II i Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, rozmawia Mariusz Kamieniecki

  czytaj więcej...
17 maja 2019 r.

Duda odpowiada Wałęsie – realizujemy decyzję Pana Ojca

Piotr Duda, przewodniczący Solidarności odpowiedział na apel Jarosława Wałęsy, kandydata na europosła, o zmianę decyzji zakazującej Europejskiemu Centrum Solidarności korzystania z logo Związku. Wyraził też pogląd, że do znaku i nazwy prawo powinien mieć cały naród.

czytaj więcej...
 
16 maja 2019 r.

Duchowe przygotowanie w Regionie Podkarpacie z obrazem Matki Bożej Robotników Solidarności

Od ponad 30 tygodni na terenie Regionu Podkarpacie NSZZ „Solidarność” trwa peregrynacja Obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności. – To niesamowite wydarzenie – mówi Tadeusz Majchrowicz.

czytaj więcej...
 
14 maja 2019 r.

Nie może zabraknąć „Solidarności”

Metropolita Warszawski Kardynał Kazimierz Nycz zaprasza 2 czerwca członków Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” na Święto Dziękczynienia do Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Tegoroczne hasło brzmi: „Dziękujemy za wielkich pasterzy – Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego”.

czytaj więcej...
 
 

Pobierz aplikację Tygodnika Solidarność

Podkarpacki Związkowiec