Dziś jest: Wtorek 20 lutego 2018 Imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira

 

 

Tygodnik "Solidarność"

Elektroniczna legitymacja


 


Elektroniczna legitymacja związkowa - POBIERZ WNIOSEK

 

Prawnik na telefon przez cały czas

 

Karta Grosik

 

 

 

 

Edward Mróz - Artysta i Społecznik

mxQIuKt8eyI

 

 • Sanok, 19 lutego 2018 r.

  Pogrzeb Eugeniusza Chytły

  Zarząd Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność" informuje, iż pogrzeb Śp. Eugeniusza Chytły odbędzie się we wtorek 20 lutego 2018 r., o godz. 12:00 na cmentarzu centralnym w Sanoku.

  czytaj więcej...
 • Sanok 16 lutego 2018 r.

  Zmarł Eugeniusz Chytła

  Z ogromnym żalem zawiadamiamy, iż w dniu 16 lutego 2018 r. odszedł do Pana zasłużony dla "Solidarności" Eugeniusz Chytła. 

  czytaj więcej...
 • 16 lutego 2018 r.

  Stop przemocy w miejscu pracy! Chcemy konwencji MOP!

  Związki zawodowe wzywają rządy i pracodawców do przyjęcia nowej konwencji Międzynarodowej Organizacji Pracy mającej na celu wyeliminowanie przemocy i molestowania seksualnego w miejscu pracy. Pierwsza dyskusja dotycząca nowej konwencji już w czerwcu tego roku.

  czytaj więcej...
15 lutego 2018 r.

Oświadczenie Przewodniczącego KK "S" w/s #fakenews n/t prac Komisji Kodyfikacyjnej dot. prawa pracy

Koleżanki i Koledzy, Członkowie Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”, coraz częściej w środkach masowego przekazu ukazują się informacje na temat prac Komisji Kodyfikacyjnej prawa pracy. - czytamy w Oświadczeniu Przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ Solidarność Piotra Dudy

czytaj więcej...
 
14 lutego 2018 r.

Pracownicy tymczasowi, płaca minimalna, urlopy. Obradował zespół ds. prawa pracy

Wydłużenie urlopu wypoczynkowego, modyfikacja składników wynagrodzenia minimalnego, a także zmiany diet w zagranicznej podróży służbowej to tylko niektóre zagadnienia, którymi zajmie się zespół problemowy ds. prawa pracy Rady Dialogu Społecznego.

czytaj więcej...
 
12 lutego 2018 r.

Najnowszy Tygodnik Solidarność: #GermanDeathCamps Społecznicy wyręczają państwo

„Próba ucieczki od odpowiedzialności za zbrodnie ludobójstwa dokonane w czasie II wojny światowej przez Niemców od zawsze wzbudzała sprzeciw. Społeczne inicjatywy powstające w Polsce obalają półprawdy, manipulacje i kłamstwa światowego myślenia o bolesnej przeszłości” - pisze Izabela Kozłowska w artykule: „Społecznicy wyręczają państwo”, który otwiera temat numeru.

czytaj więcej...
 
 

Podkarpacki Związkowiec