Dziś jest: Czwartek 22 października 2020 Imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

 

Tygodnik "Solidarność"

 

Elektroniczna legitymacja związkowa

POBIERZ WNIOSEK

 

Prawnik na telefon przez cały czas

 

Karta Grosik

 

 

 

 

Edward Mróz - Artysta i Społecznik

mxQIuKt8eyI

 

 • 20 października 2020 r.

  "Głos pracownika": Efektywność podczas pracy zdalnej

  Wraz z ograniczeniami związanymi z zagrożeniem koronawirusem pracodawcy stanęli przed wyzwaniem zorganizowania w przedsiębiorstwach systemu pracy zdalnej. Wiele firm jednak napotyka na swojej drodze różne ograniczenia, zarówno techniczne, jak i prawne.

  czytaj więcej...
 • 20 października 2020 r.

  Tarcza 5 - zapobieganie, przeciwdziałanie i zwalczanie COVID-19

  Ustawa z 17 września 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (tzw. Tarcza 5.0). została opublikowana w Dzienniku Ustaw z 23 września 2020 r. pod poz. 1639 i weszła w życie w dn. 16.10.2020 r.

  czytaj więcej...
 • Warszawa-Żoliborz, 19 października 2020 r.

  Tadeusz Majchrowicz: Bł. ks. Jerzy jest i pozostanie naszym przewodnikiem w codziennej działalności

  "Błogosławiony ks. Jerzy jest i pozostanie naszym przewodnikiem w codziennej działalności" - powiedział w rozmowie z "Tygodnikiem Solidarność" po Mszy Świętej sprawowanej w kościele pw. św. Stanisława Kostki w Warszawie, w rocznicę porwania i zamordowania bł. księdza Jerzego Popiełuszki, Tadeusz Majchrowicz - Zastępca Przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność".

  czytaj więcej...
19 października 2020 r.

36. rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Dzisiaj mija 36. rocznica męczeńskiej śmierci księdza Jerzego Popiełuszki. Kapłan został porwany i bestialsko zamordowany przez funkcjonariuszy SB. Tego dnia przypada również Narodowy Dzień Pamięci Duchownych Niezłomnych.

czytaj więcej...
 
Krosno, 18 października 2020 r.

Region Podkarpacie upamiętnił 40. rocznicę powstania NSZZ

Msza Święta odprawiona w niedzielę 18 października w Bazylice Kolegiackiej w Krośnie, której przewodniczył ks. Proboszcz Andrzej Chmura, poprzedziła uroczystość odsłonięcia i poświęcenia na "Murze Pamięci" tablicy upamiętniającej 40. rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania NSZZ "Solidarność".

czytaj więcej...
 
Sanok, 16 października 2020 r.

Posiedzenie Zarządu Regionu Podkarpacie

W piątek 16 października, czyli dokładnie w 42. rocznicę powołania Kardynała Karola Wojtyły na Papieża, w Oddziale Regionu Podkarpacie NSZZ „Solidarność” w Sanoku odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu Regionu.

czytaj więcej...
 
 

Pobierz aplikację Tygodnika Solidarność

 

Lokale do wynajęcia
w budynku Regionu

 

KORONAWIRUS
PORADNIK PRAWNY

 

Podkarpacki Związkowiec