Dziś jest: Piątek 24 maja 2019 Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

 

 

Tygodnik "Solidarność"

Elektroniczna legitymacja


 


Elektroniczna legitymacja związkowa - POBIERZ WNIOSEK

 

Prawnik na telefon przez cały czas

 

Karta Grosik

 

 

 

 

Edward Mróz - Artysta i Społecznik

mxQIuKt8eyI

 

Aktualności

29 sierpnia 2018 r.

Członkowie Solidarności otrzymają zniżki na stacjach LOTOS

 

29. sierpnia Piotr Duda, przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ Solidarność i Wojciech Weiss, prezes spółki LOTOS Paliwa podpisują porozumienie o współpracy. Od jesieni związkowcy oraz ich rodziny korzystające z kart paliwowych LOTOS Biznes otrzymają zniżki na paliwa, myjnie, oleje i płyny do spryskiwaczy oraz produkty z menu Cafe Punkt.

 

czytaj więcej...
 
23 sierpnia 2018 r.

Pielgrzymka Ludzi Pracy na Jasną Górę

Zarząd Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność" serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w  XXXVI Ogólnopolskiej Pielgrzymce Ludzi Pracy na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 15-16 września 2018 r.

czytaj więcej...
 
Jasło, Sanok 24 sierpnia 2018 r.

Program obchodów 38. rocznicy Porozumień Sierpniowych

Główne uroczystości organizowane przez Region Podkarpacie NSZZ „Solidarność” związane z obchodami 38. rocznicy Porozumień Sierpniowych odbędą się w tym roku
w Jaśle.

czytaj więcej...
 
Krosno, 19 sierpnia 2018 r.

Msza w intencji Ojczyzny, Ludzi Pracy i NSZZ

W kościele pw. św. Wojciecha i MB Częstochowskiej w Krośnie odbyła się comiesięczna msza święta w intencji Ojczyzny, Ludzi Pracy i NSZZ „Solidarność”.

czytaj więcej...
 
17 sierpnia 2018 r.

Podpisz list poparcia w obronie zwalnianego związkowca!

Oświadczenie Krajowego Sekretariatu Banków, Handlu i Ubezpieczeń NSZZ Solidarność.

czytaj więcej...
 
Krosno, 15 sierpnia 2018 r.

Święto Wojska Polskiego

15 sierpnia to szczególna data w polskim kalendarzu - to dzień poświęcony pamięci poległych w walkach o niepodległość naszej Ojczyzny. Krośnianie podtrzymują tradycję uroczystego obchodzenia tego patriotycznego święta. Pomimo niesprzyjającej aury główne uroczystości odbyły się na starówce. Sierpniowe święto jest także okazją do  wspomnienia o mieszkańcach miasta, którzy oddali życie za ojczyznę. W Krośnie jest kilka ważnych miejsc, pomników i tablic upamiętniających poległych w walkach na różnych frontach.

czytaj więcej...
 
Krosno, 13-14 sierpnia 2018 r.

Szkolenie członków podkarpackiej "Solidarności" w przedmiocie rozwoju Związku

W dniach 13-14 sierpnia br. w  siedzibie Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność" w Krośnie odbyło się szkolenie z tematyki rozwoju Związku, które prowadził Janusz Zabiega - Kierownik Działu Szkoleń i Rozwoju Związku Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność".

czytaj więcej...
 
Sanok, 12 sierpnia 2018 r.

Ks. prałat Andrzej Skiba przeszedł na duszpasterską emeryturę. „To nie jest pożegnanie, to nowy etap”

Sanoczanie podziękowali ks. prałatowi Andrzejowi Skibie za duszpasterską posługę w kościele pw. Przemienienia Pańskiego. Gorliwy patriota, egzorcysta i dla wielu wzór kapłana pełnił funkcję proboszcza Fary. W Sanoku spędził 20 lat. – Boże jak Ci dziękować, żeś mi dał tak wiele – powiedział na zakończenie ks. Andrzej Skiba

czytaj więcej...
 
Warszawa, Żoliborz 11-12 sierpnia 2018 r.

Warta przy grobie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki

Kolejną wartę przy grobie Patrona NSZZ "Solidarność"  - bł. ks. Jerzego Popiełuszki na warszawskim Zoliborzu pełnili Związkowcy naszego Regionu.

czytaj więcej...
 
9 sierpnia 2018 r.

[video] Przewodniczący NSZZ "S" Piotr Duda: Czekamy na odpowiedź pana premiera

- Historyczne spotkanie. Zasiadam w Komisji Krajowej od szesnastu lat i nie przypominam sobie, żeby na KK był urzędujący premier, a już pięciogodzinna dyskusja, burzliwa, ale merytoryczna, pokazała, ze potrafimy prowadzić dialog z rządem jako Solidarność (…) Dialog, który się kończy wspólnym stanowiskiem, o którym mówiliśmy wczoraj z panem premierem, że do 29 sierpnia rząd pochyli się nad naszymi najważniejszymi postulatami, czyli płacą minimalną, odmrożenie wskaźnika zakładowego funduszu socjalnego i żeby pracownicy budżetówki po ośmiu latach wreszcie otrzymali jakieś podwyżki - mówił w Minęła 20 w TVP Info Przewodniczący NSZZ Solidarność Piotr Duda

czytaj więcej...
 
 

 

 
 

Pobierz aplikację Tygodnika Solidarność

Podkarpacki Związkowiec