Dziś jest: Piątek 24 maja 2019 Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

 

 

Tygodnik "Solidarność"

Elektroniczna legitymacja


 


Elektroniczna legitymacja związkowa - POBIERZ WNIOSEK

 

Prawnik na telefon przez cały czas

 

Karta Grosik

 

 

 

 

Edward Mróz - Artysta i Społecznik

mxQIuKt8eyI

 

Aktualności

Gdańsk, 28-29 marca 2017 r.

"Rozwój jest naszym filarem"

28 i 29 marca odbyło się ogólnopolskie spotkanie koordynatorów ds. rozwoju. Uczestnicy warsztatów spotkali się w gdańskim hotelu DAL, aby opowiedzieć o swoich działaniach na rzecz poprawy uzwiązkowienia w regionach, wymienić się doświadczeniami z kampanii organizowania prowadzonych do tej pory oraz przedstawić pomysły i wizje, które pomogą usprawnić ich pracę w przyszłości.

czytaj więcej...
 
30 marca 2017 r.

Nauczycielska "Solidarność" NIE POPIERA akcji protestacyjnej zapowiadanej na 31 marca br.

NSZZ „Solidarność” nie popiera akcji protestacyjnej zapowiadanej na 31 marca br., ponieważ Krajowa Sekcja Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” nadal jest w trakcie negocjacji z rządem RP i oczekuje realizacji ustaleń w sprawie podwyżek płac w oświacie ze spotkania z premier Beatą Szydło w listopadzie ub. roku. W trakcie negocjacji NSZZ „Solidarność” sprzeciwiła się pomysłowi wprowadzenia kolejnych stopni awansu zawodowego. Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” zadeklarowało, że będzie wspierało działania Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania -czytamy w komunikacie Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność".

czytaj więcej...
 
Warszawa - Żoliborz, 25-26 marca 2017 r.

Warta przy grobie bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Kolejną wartę przy grobie Patrona NSZZ "Solidarność" na warszawskim Żoliborzu pełnili Związkowcy z naszego Regionu.

czytaj więcej...
 
24 marca 2017 r.

Wspólna strategia płacowa europejskich związków zawodowych

Obradujący na Malcie Komitet Wykonawczy Europejskiej Konfederacji Związków Zawodowych przyjął rezolucję dotyczącą działań na rzecz podnoszenia najniższych wynagrodzeń pracowniczych.

czytaj więcej...
 
Warszawa, 21 marca 2017 r.

Prezydent i przewodniczący "S" wręczyli statuetki Pracodawca Przyjazny Pracownikom

Przestrzeganie przepisów, norm bezpieczeństwa i partnerstwo ze związkami zawodowymi to podbudowa dobrze funkcjonującej gospodarki, powiedział prezydent Andrzej Duda, w czasie wręczania 22 zakładom pracy certyfikatu Pracodawca Przyjazny Pracownikom.

czytaj więcej...
 
Krosno, 21 marca 2017 r.

Pracownicy Krosglass S.A. objęci postanowieniami regulaminu pracy i wynagradzania

W dniu 21 marca 2017 r. w zakładzie pracy Krosglass S.A. przez przedstawicieli Pracodawcy i organizacji związkowych zostały podpisane regulaminy pracy i wynagradzania pracowników.

czytaj więcej...
 
Sanok, 17 marca 2017 r.

Spotkanie z Burmistrzem Miasta Sanoka i Prezesem Zarządu SPGK Sp. z o.o.

W biurze Burmistrza Miasta Sanoka - Tadeusza Pióro odbyło się spotkanie, gdzie przedstawiciele naszego Związku omawiali sytuację w Sanockim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Sp z o.o., a także szukali sposobu na zapełnienie dwóch wakatów w Radzie Nadzorczej, które przysługują przedstawicielom pracowników Spółki.

czytaj więcej...
 
Jedlicze, 14 marca 2017 r.

Pogrzeb Bronisławy Betlej

Uroczystości pogrzebowe Bronisławy Betlej rozpoczęły się we wtorek mszą świętą o godz. 15.00 w kościele pw. św. Antoniego Padewskiego w Jedliczu.

czytaj więcej...
 
15 marca 2017 r.

Zapraszamy na XVII Ogólnopolską Drogę Krzyżową Ludzi Pracy

Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" i proboszcz parafii św. Stanisława Kostki ks. Marcin Brzeziński zapraszają 7 kwietnia na XVII Ogólnopolską Drogę Krzyżową Ludzi Pracy ulicami warszawskiego Żoliborza od grobu bł. ks. Jerzego Popiełuszki Patrona NSZZ "Solidarność.

czytaj więcej...
 
15 marca 2017 r.

W tym tygodniu wygrywa zleceniodawca, który pozbawił pracownika wynagrodzenia za zużyte klocki hamulcowe!

W nieformalnym rankingu na „kombinatora tygodnia” w kampanii „13 zł… i nie kombinuj!” wygrywają w tym tygodniu klocki hamulcowe! A właściwie zleceniodawca, który swojego kierowcę pozbawił wynagrodzenia za zużyte klocki hamulcowe, których sam nie wymienił. Pikanterii dodaje fakt, że samochód ma wszelkie ubezpieczenia, w tym AC, z którego właściciel otrzymał stosowne odszkodowanie.

czytaj więcej...
 
 

 

 
 

Pobierz aplikację Tygodnika Solidarność

Podkarpacki Związkowiec