Dziś jest: Piątek 24 maja 2019 Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

 

 

Tygodnik "Solidarność"

Elektroniczna legitymacja


 


Elektroniczna legitymacja związkowa - POBIERZ WNIOSEK

 

Prawnik na telefon przez cały czas

 

Karta Grosik

 

 

 

 

Edward Mróz - Artysta i Społecznik

mxQIuKt8eyI

 

Aktualności

Krosno, 7 września 2016 r.

Poświęcenie obelisku upamiętniającego 1050. Rocznicę Chrztu Polski

W parafii pw. św. Wojciecha i MB Częstochowskiej w Krośnie odbyła się uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny, którą poprzedziło poświęcenie obelisku upamiętniającego 1050. rocznicę Chrztu Polski. Obelisk powstał z inicjatywy parafii oraz Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność".

czytaj więcej...
 
Gdańsk, 5 września 2016 r.

"Będziemy wkurzać, wzruszać i informować". Ruszył nowy Tysol...

Ruszył nowy portal internetowy Tygodnika Solidarność tysol.pl.

czytaj więcej...
 
Sanok

Spotkanie z Andrzejem Kołodziejem

W czwartek 8 września br. o godz. 17:00 w Sali Gobelinowej Muzeum Historycznego w Sanoku odbędzie się spotkanie z Andrzejem Kołodziejem.

czytaj więcej...
 
Krosno, 1 września 2016 r.

Msza święta w 77. Rocznicę wybuchu II Wojny Światowej

W Bazylice Kolegiackiej Świętej Trójcy w Krośnie "FARA" odbyła się uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny, podczas której Słowo Boże wygłosił JE Bp. Józef Zawitkowski.

czytaj więcej...
 
1 września 2016 r.

Od dzisiaj umowa na piśmie przed podjęciem pracy

Od dzisiaj zaczynają obowiązywać przepisy, które wprowadzają obowiązek pisemnego zawarcia umowy o pracę lub potwierdzenia na piśmie jej warunków przed podjęciem pracy.

czytaj więcej...
 
Jasło, Sanok, 30-31 sierpnia 2016 r.

Msze święte w 36. rocznicę powstania NSZZ „Solidarność”

30 sierpnia br. w kościele pw. Św. Stanisława BM w Jaśle i 31 sierpnia br. w kościele Farnym w Sanoku zostały odprawione msze św. w 36. rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania NSZZ „Solidarność”.

czytaj więcej...
 
Krosno, 26 sierpnia 2016 r.

Krośnieńskie Huty Szkła mają oficjalnie nowego właściciela

KROSNO rozpoczyna nowy rozdział w swojej historii. Globalny fundusz inwestycyjny Coast2Coast Capital przejął firmę i zakończył tym samym trwający ponad siedem lat proces upadłości likwidacyjnej spółki.

 

czytaj więcej...
 
31 sierpnia 2016 r.

Dzień Solidarności i Wolności

Dzisiaj Dzień Solidarności i Wolności – polskie święto państwowe, obchodzone w rocznicę porozumień sierpniowych, ustanowione w celu upamiętnienia historycznego zrywu Polaków do wolności i niepodległości z 1980 roku, który zapoczątkował proces upadku komunizmu i wyzwolenia narodów Europy Środkowej i Wschodniej. Święto było obchodzone po raz pierwszy w 25 rocznicę porozumień sierpniowych w dniu 31 sierpnia 2005. Główne uroczystości odbyły się w Gdańsku.
czytaj więcej...
 
Warszawa - Żoliborz, 27-28 sierpnia 2016 r.

Warta przy grobie bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Kolejną wartę przy grobie bł. ks. Jerzego Popiełuszki na warszawskim Żoliborzu pełnili w ubiegły weekend Związkowcy z naszego Regionu. Tym razem byli to członkowie Organizacji Zakładowej NSZZ "Solidarność" w Sanockim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

czytaj więcej...
 
Gdańsk, 27-28 sierpnia 2016 r.

Pogrzeb Inki i Zagończyka - Polska o was nie zapomni!

Na gdańskim Cmentarzu Garnizonowym pochowano Danutę Siedzikównę "Inkę" i Feliksa Selmanowicza "Zagończyka" - żołnierzy wyklętych zamordowanych w 1946 r. przez UB, których szczątki odnaleziono dopiero dwa lata temu. W uroczystościach wzięli udział m.in. prezydent Andrzej Duda, premier Beata Szydło oraz przewodniczący KK NSZZ "Solidarność" Piotr Duda.

czytaj więcej...
 
 

 

 
 

Pobierz aplikację Tygodnika Solidarność

Podkarpacki Związkowiec