Dziś jest: Piątek 24 maja 2019 Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

 

 

Tygodnik "Solidarność"

Elektroniczna legitymacja


 


Elektroniczna legitymacja związkowa - POBIERZ WNIOSEK

 

Prawnik na telefon przez cały czas

 

Karta Grosik

 

 

 

 

Edward Mróz - Artysta i Społecznik

mxQIuKt8eyI

 

Aktualności

Krosno, 22 marca 2019 r.

Posiedzenie Prezydium Zarządu Regionu

22 marca 2019 r. w siedzibie Regionu Podkarpacie NSZZ „Solidarność” w Krośnie odbyło się kolejne posiedzenie Prezydium Zarządu Regionu.

czytaj więcej...
 
Warszawa, 20 marca 2019 r.

Sztab „Solidarności”: Rząd nie pozostawia nam wyboru

Obradujący 20 marca w Warszawie Sztab Protestacyjno-Strajkowy NSZZ „Solidarność” stwierdził, że żaden z głównych postulatów Związku nie został przez Rząd uwzględniony. Sztab do czwartku 28 marca oczekuje od Rządu konkretnych propozycji i terminów ich realizacji. W przeciwnym razie zorganizuje 4 kwietnia manifestacje przed wszystkimi urzędami wojewódzkimi.

czytaj więcej...
 
Warszawa, 19 marca 2019 r.

Gala wręczenia nagród w konkursie Pracodawca Przyjazny Pracownikom w Pałacu Prezydenckim

W Pałacu Prezydenckim odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie Pracodawca Przyjazny Pracownikom. Statuetki otrzymało 22 laureatów. To już jedenasta edycja konkursu. Konkurs odbywa się pod patronatem Andrzeja Dudy, Prezydenta RP. Organizatorem jest NSZZ „Solidarność”.

czytaj więcej...
 
18 marca 2019 r.

Załatwmy sprawę między dorosłymi – protest „S” pracowników oświaty w Krakowie

Sprawy dorosłych muszą być załatwiane między dorosłymi! – to hasło protestu „Solidarności” pracowników oświaty, którzy od 11 marca okupują siedzibę małopolskiego kuratora oświaty w Krakowie. Związkowcy mówią, że nie chcą, by zakładnikami ich walki z rządem o godność pracowników oświaty byli uczniowie. Liczą, że rząd podejmie z nimi merytoryczne negocjacje.

czytaj więcej...
 
Brzozów, 17 marca 2019 r.

Powitanie obrazu MB Robotników Solidarności w Brzozowskiej Bazylice

W niedzielę 17 marca br. obraz Matki Bożej Robotników Solidarności wędrujący po Regionie Podkarpacie NSZZ „Solidarność” zawitał do Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Brzozowie.

czytaj więcej...
 
Sanok, 12 marca 2019 r.

Spotkanie przewodniczących w Sanoku

12 marca br. w siedzibie Oddziału Regionu Podkarpacie w Sanoku odbyło się spotkanie Przewodniczących Organizacji Związkowych NSZZ „Solidarność” powiatu sanockiego z udziałem Ireneusza Pszczoły z Działu Szkoleń i Rozwoju Związku Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”.

czytaj więcej...
 
Zmiennica, 10 marca 2019 r.

Matka Boża Robotników Solidarności zawitała do kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej w Zmienicy

W niedzielę 10 marca br. obraz Matki Bożej Robotników Solidarności peregrynujący po podkarpackiej ziemi zawitał do kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej w Zmiennicy, w powiecie brzozowskim.

czytaj więcej...
 
Jasło, 8 marca 2019 r.

Zmarła nasza Koleżanka Barbara Kleban

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 7 marca 2019 r. zmarła nasza nieodżałowana Koleżanka Barbara Kleban, współorganizatorka NSZZ „Solidarność” w 1980 roku, była Przewodnicząca Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Jaśle.

czytaj więcej...
 
5 marca 2019 r.

Prezydent Andrzej Duda i przewodniczący Solidarności Piotr Duda na Radzie Dialogu Społecznego

– Zawsze będę powtarzał, że dialog jest sprawą bardzo ważną, niezależnie od tego, na ile jest on skuteczny. Dlatego cieszę się, że Rada Dialogu Społecznego jest, że Rada się spotyka i w ramach Rady się rozmawia, nawet jeśli te rozmowy są bardzo trudne i czasem, to się przecież zdarza, jest wiele różnych pretensji. Najważniejsze, by rozmawiać, a narzekać będziemy dopiero wtedy, kiedy tego dialogu zabraknie – oświadczył Prezydent Andrzej Duda, witając członków RDS w Pałacu Prezydenckim.

czytaj więcej...
 
Krosno, 3 marca 2019 r.

Obchody Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W niedzielę 3 marca o godz. 12.00 w Bazylice Kolegiackiej „Fara” w Krośnie została odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny i Żołnierzy Wyklętych.

czytaj więcej...
 
 

 

 
 

Pobierz aplikację Tygodnika Solidarność

Podkarpacki Związkowiec