Dziś jest: Piątek 24 maja 2019 Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

 

 

Tygodnik "Solidarność"

Elektroniczna legitymacja


 


Elektroniczna legitymacja związkowa - POBIERZ WNIOSEK

 

Prawnik na telefon przez cały czas

 

Karta Grosik

 

 

 

 

Edward Mróz - Artysta i Społecznik

mxQIuKt8eyI

 

Aktualności

26 kwietnia 2018 r.

Kodeks pracy: Propozycje zmian nie poszły w dobrym kierunku. Projekty nie trafią na ścieżkę legislacyjną

Minister Elżbieta Rafalska zapowiedziała, że nie skieruje projektów kodeksów pracy przygotowanych przez Komisję Kodyfikacyjną na ścieżkę legislacyjną. Rozważy możliwość pracy nad częścią dorobku Komisji. Piotr Duda zapowiedział, że w obecnej postaci projekty kodeksów powinny trafić do szuflady.

czytaj więcej...
 
Krosno, 24 kwietnia 2018 r.

Wybory w Regionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania

W budynku Zespołu Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie 24 kwietnia br. odbyło się Walne Zebranie Delegatów NSZZ „Solidarność” Regionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania Regionu Podkarpacie.

czytaj więcej...
 
Sanok, 24 kwietnia 2018 r.

Spotkanie z Burmistrzem Sanoka

24 kwietnia br. Przewodniczący Zarządu Regionu Tadeusz Majchrowicz wraz z Przewodniczącymi Organizacji Związkowych NSZZ „Solidarność” z Sanoka: Andrzejem Romaniakiem, Andrzejem Gorczyńskim i Janem Wydrzyńskim, spotkali się w Urzędzie Miasta Sanoka z Burmistrzem Tadeuszem Pióro.

czytaj więcej...
 
24 kwietnia 2018 r.

Solidarność apeluje do prezydenta w sprawie parobków

NSZZ „Solidarność” zaapelował o nie podpisywanie ustawy o zmianie ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników oraz niektórych innych ustaw z dnia 13 kwietnia 2018 r., która została skierowana do Prezydenta RP Andrzeja Dudy w ubiegłym tygodniu.

czytaj więcej...
 
Krosno, 23 kwietnia 2018 r.

Posiedzenie Zarządu Regionu Podkarpacie

23 kwietnia 2018 r. w siedzibie Regionu Podkarpacie NSZZ „Solidarność” w Krośnie odbyło się posiedzenie Zarządu Regionu.

czytaj więcej...
 
18 kwietnia 2018 r.

Długa dyskusja o Kodeksie Pracy

Resort pracy przeanalizuje wyniki prac komisji kodyfikacyjnej i zaproponuje dalsze prace nad zmianami w Kodeksie Pracy, potwierdził Stanisław Szwed, wiceminister pracy, rodziny i polityki społecznej podczas posiedzenia Komisji Krajowej w Zabrzu.

czytaj więcej...
 
Warszawa - Żoliborz, 15-16 kwietnia 2018 r.

81. warta przy grobie bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Kolejną wartę  przy grobie Patrona naszego Związku - bł. ks. Jerzego Popiełuszki na warszawskim Żoliborzu pełnili Związkowcy podkarpackiej „Solidarności”.

czytaj więcej...
 
13 kwietnia 2018 r.

Tadeusz Majchrowicz: Warto być w wielkiej rodzinie Solidarności

 

Jeśli jest silny związek, to jest w stanie wynegocjować naprawdę dobry układ zbiorowy pracy – mówi wiceprzewodniczący Solidarności Tadeusz Majchrowicz w rozmowie z Robertem Wąsikiem.

 

czytaj więcej...
 
13 kwietnia 2018 r.

Dość głodowych emerytur. Do drużyny Solidarności, która walczy ze "śmieciówkami" dołączają pracodawcy

 

– To historyczna chwila, bo do drużyny Solidarności, która od lat walczy z umowami śmieciowymi, dołączają pracodawcy – mówił Piotr Duda, przewodniczący KK NSZZ Solidarność, po podpisaniu razem z Markiem Kowalskim, przewodniczącym Federacji Przedsiębiorców Polskich, porozumienia w sprawie reform na rynku pracy.

 

czytaj więcej...
 
13 kwietnia 2018 r.

T. Majchrowicz: 2,5 roku temu udało nam się stworzyć ogólnopolską strukturę młodych co nie było łatwe

 

„W roku 1980, kiedy jeszcze wielu was nie było na świecie, wstępowaliśmy do S żeby walczyć z komuną i o prawa pracownicze. W roku 2018 te motywacje są inne. 2,5 roku temu udało nam się stworzyć ogólnopolską strukturę młodych co nie było łatwe – powiedział dziś wiceprzewodniczący Tadeusz Majchrowicz w słowie wstępnym do członków Forum Młodych NSZZ Solidarność pod tytułem: „Młodzi w dialogu – dialog młodych”.

 

czytaj więcej...
 
 

 

 
 

Pobierz aplikację Tygodnika Solidarność

Podkarpacki Związkowiec