Dziś jest: Piątek 24 maja 2019 Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

 

 

Tygodnik "Solidarność"

Elektroniczna legitymacja


 


Elektroniczna legitymacja związkowa - POBIERZ WNIOSEK

 

Prawnik na telefon przez cały czas

 

Karta Grosik

 

 

 

 

Edward Mróz - Artysta i Społecznik

mxQIuKt8eyI

 

Aktualności

Krosno, 23 września 2018 r.

Powitanie obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności

W niedzielę 23 września br. podczas Mszy św. w kościele pw. Św. Wojciecha i MB Częstochowskiej w Krośnie miało miejsce uroczyste powitanie obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności, przekazanego Regionowi Podkarpacie NSZZ „Solidarność” podczas ostatniej Pielgrzymki Ludzi Pracy na Jasnej Górze.

czytaj więcej...
 
Krosno, 19 września 2018 r.

Posiedzenie Zarządu Regionu Podkarpacie

W dniu 19 września br. w Domu Parafialnym przy kościele pw. Św. Wojciecha i MB Częstochowskiej w Krośnie odbyło się II posiedzenie Zarządu Regionu Podkarpacie w kadencji 2018-22.

czytaj więcej...
 
Częstochowa, 15-16 września 2018 r.

Jasna Góra: 36. Pielgrzymka Ludzi Pracy

Do modlitwy o mądre, słuszne i uczciwe zadbanie o polski dom, ewangeliczne budowanie ducha ludzkiej solidarności i patrzenie sercem na swoją pracę wzywał na Jasnej Górze abp Andrzej Dzięga.

czytaj więcej...
 
Warszawa - Żoliborz, 15-16 września 2018 r.

86. warta przy grobie bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Kolejną wartę przy grobie Patrona naszego Związku - bł. ks. Jerzego Popiełuszki na warszawskim Żoliborzu pełnili Związkowcy podkarpackiej „Solidarności”.

czytaj więcej...
 
Krosno, 7 września 2018 r.

Sesja Rady Powiatu krośnieńskiego

Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu krośnieńskiego Przewodniczący Zarządu Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność" - Tadeusz Majchrowicz w towarzystwie swoich Zastępców Wojciecha Jarząba oraz Lucjana Fejkla złożył podziękowania za współpracę i pomoc w zabezpieczeniu 29. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Solidarności i Olimpijczyków.

czytaj więcej...
 
Szczecin - Police 3-5 września 2018 r.

Spotkanie Duszpasterzy Ludzi Pracy

Odbyło się spotkanie Duszpasterzy Ludzi Pracy w sprawie organizacji XXXVI Ogólnopolskiej Pielgrzymki Ludzi Pracy na Jasną Górę.

czytaj więcej...
 
Jasło, 31 sierpnia 2018 r.

Dzień Solidarności i Wolności w Jaśle

31 sierpnia br. w ramach jasielskich obchodów Dnia Solidarności i Wolności, zorganizowanych w 38. rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych i 20. rocznicę śmierci ks. Stanisława Kołtaka, w I Liceum Ogólnokształcącym w Jaśle odbyła się uroczysta konferencja naukowa.

czytaj więcej...
 
Krosno, 31 sierpnia 2018 r.

Rada Miasta Krosna - podziękowania za pomoc w organizacji Wyścigu Kolarskiego Solidarności i Olimpijczyków

Odbyła się LXI sesja Rady Miasta Krosna, podczas której Przewodniczący Zarządu Regionu Podkarpacie - Tadeusz Majchrowicz, oraz jego Zastępca - Wojciech Jarząb złożyli podziękowania za pomoc w zabezpieczeniu i organizacji 29. Międzynarodowego Kolarskiego Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków.

czytaj więcej...
 
30 sierpnia 2018 r.

Stanowisko Solidarności w sprawie 38 rocznicy porozumień sierpniowych

W trakcie dzisiejszego posiedzenia Komisja Krajowa Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” uchwaliła stanowisko w sprawie 38 rocznicy podpisania porozumień sierpniowych.

czytaj więcej...
 
30 sierpnia 2018 r.

Piotr Duda, przewodniczący S.: "Negocjacje będą trudne, szczególnie w sprawie budżetówki"

Piotr Duda, przewodniczący Solidarności skomentował komunikat z posiedzenia Komisji Krajowej NSZZ Solidarność dotyczący odpowiedzi na propozycje budżetowe Rządu RP przedstawione na Komisji Krajowej przez Elżbietę Rafalska Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

czytaj więcej...
 
 

 

 
 

Pobierz aplikację Tygodnika Solidarność

Podkarpacki Związkowiec