Dziś jest: Wtorek 26 marca 2019 Imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora

 

 

Tygodnik "Solidarność"

Elektroniczna legitymacja


 


Elektroniczna legitymacja związkowa - POBIERZ WNIOSEK

 

Prawnik na telefon przez cały czas

 

Karta Grosik

 

 

 

 

Edward Mróz - Artysta i Społecznik

mxQIuKt8eyI

 

Aktualności

Miejsce Piastowe, 8 czerwca 2017 r.

Koronacja figury MB Fatimskiej z Miejsca Piastowego oraz obrazu MB Pocieszenia z Komborni

Wszystkich czcicieli Matki Bożej zapraszamy na uroczystość koronacji figury Matki Bożej Fatimskiej z Miejsca Piastowego oraz obrazu Matki Bożej Pocieszenia z kościoła parafialnego w Komborni.

czytaj więcej...
 
6 czerwca 2017 r.

"Zło dobrem zwyciężaj". 7 rocznica beatyfikacji patrona "Solidarności"

Dzisiaj 6 czerwca mija 7 lat od beatyfikacji księdza Jerzego Popiełuszki, patrona NSZZ "Solidarność". Duszpasterz robotników został porwany i zamordowany przez funkcjonariuszy SB 19 października 1984 roku.

czytaj więcej...
 
5 czerwca 2017 r.

Podsumowanie kampanii „Godny wybór. Przywrócenie wieku emerytalnego”

O emeryturze trzeba myśleć od początku zawodowej kariery. Nie da się bowiem wypracować godnego świadczenia na kilka miesięcy przed emeryturę – mówił 5 czerwca członek Prezydium NSZZ „Solidarność” Henryka Nakonieczny na konferencji w Warszawie podsumowującej kampanię informacyjno-społeczną „Godny wybór. Przywrócenie wieku emerytalnego” prowadzoną od niemal miesiąca przez Kancelarię Prezydenta RP, ministerstwo rodziny i NSZZ „Solidarność” w całej Polsce.

czytaj więcej...
 
2 czerwca 2017 r.

Solidarność: płaca minimalna w 2018 roku powinna wynosić nie mniej niż 2160 zł

Nominalny wzrost wynagrodzeń w gospodarce narodowej powinien być nie niższy niż 5,8 proc., wzrost wynagrodzeń w sferze budżetowej powinien być nie niższy niż 11,2 proc. a płaca minimalna powinna wzrosnąć nie mniej niż 8 proc. - zdecydowało Prezydium Komisji Krajowe NSZZ „Solidarność”. Oznacza to, że zdaniem „Solidarności” płaca minimalna w 2018 roku powinna wynosić co najmniej 2160 zł.

czytaj więcej...
 
31 maja 2017 r.

Dzień otwarty dla nauczycieli. ZUS zaprasza do udziału w akcji informacyjnej.

W związku z dużym zainteresowaniem oraz licznymi pytaniami związanymi z emeryturami nauczycielskimi Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do udziału w akcji informacyjnej „Dzień otwarty dla Nauczycieli”.

czytaj więcej...
 
Jasło, 30 maja 2017 r.

Konwent Przewodniczących Organizacji Związkowych NSZZ "Solidarność" z obszaru powiatu jasielskiego

W siedzibie Oddziału Regionu Podkarpacie NSZZ "Solidarność" w Jaśle odbył się konwent Przewodniczących Organizacji Związkowych naszego Regionu. Było to kolejne spotkanie członków władzy wykonawczej poszczególnych organizacji, które tym razem dotyczyło obszaru powiatu jasielskiego.

czytaj więcej...
 
Brzozów, 29 maja 2017 r.

Konwent Przewodniczących Organizacji Związkowych NSZZ "Solidarność" Regionu Podkarpacie z obszaru powiatu brzozowskiego

W świetlicy domu handlowego w Brzozowie odbył się Konwent Przewodniczących Organizacji Związkowych NSZZ "Solidarność" Regionu Podkarpacie z obszaru powiatu brzozowskiego.

czytaj więcej...
 
Krosno, 29 maja 2017 r.

Spotkanie Przewodniczącego ZR z członkami Komisji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" w Krosno Glass Sp. z o.o.

W sali stołówki Krosno Glass Sp z o.o. odbyło się posiedzenie Komisji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" w Krosno Glass Sp z o.o., w którym uczestniczył również Przewodniczący Zarządu Regionu - Tadeusz Majchrowicz.

czytaj więcej...
 
Strzelinko k. Słupska, 23-25 maja 2017 r.

XV Forum Prawników Związkowych

23-25 maja prawnicy, reprezentujący regiony NSZZ „Solidarność”, wzięli udział w XV Forum Prawników Związkowych organizowanym przez Biuro Eksperckie, Dialogu i Polityki Społecznej Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”.

czytaj więcej...
 
Cisna, 25-26 maja 2017 r.

Obrady Międzyregionalnej Sekcji Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność”

25 maja br. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym  „Wołosań” w Cisnej rozpoczęły się 2-dniowe obrady Międzyregionalnej Sekcji Pracowników Leśnictwa NSZZ „Solidarność” przy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie.

czytaj więcej...
 
 

 

 
 

Pobierz aplikację Tygodnika Solidarność

Podkarpacki Związkowiec