Solidarność Podbeskidzie „Solidarność Podbeskidzia” w „Gazecie Beskidzkiej” i w internecie

„Solidarność Podbeskidzia” w „Gazecie Beskidzkiej” i w internecie

W najnowszym numerze bezpłatnego miesięcznika „Gazeta Beskidzka”, który ukazał się w środę 22 maja, znajdziemy nowy numer „Solidarności Podbeskidzia”, a w nim….

Solidarnosc PodbeskidziaW najnowszym numerze „Solidarności Podbeskidzia” znajdziemy m.in. ważne stanowisko „Solidarności” w sprawie zakończonego niedawno strajku nauczycieli uchwalone podczas posiedzenia Komisji Krajowej w Szczyrku, relacje ze spotkania podbeskidzkich związkowców z wicepremierem Piotrem Glińskim i z bielskiego seminarium bhp, wspomnienie o zmarłym 3 maja Zdzisławie Grefflingu oraz zaproszenia na związkowe turnieje i festyny .

“Gazetę Beskidzką” z naszą wkładką znaleźć można w blisko stu punktach kolportażu na terenie całego Podbeskidzia. Odebrać ją będzie można także w siedzibie Zarządu Regionu oraz w biurach Oddziałów “S”.

Jego cyfrowa wersja jest do pobrania TUTAJ

Zapraszamy do lektury!