DELEGACI NA WZD

DELEGACI NA WZD

LISTA DELEGATÓW NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” REGIONU PODBESKIDZIE
BIELSKO – BIAŁA

ORGANIZACJA ZAKŁADOWA NR REJ. IMIĘ I NAZWISKO
Adler Polska Sp. z o.o. 671 Piotr Chrząszcz
Władysław Gawęda
Aluprof 125 Artur Hankus
Aqua S.A. 113 Władysław Wawrzuta
Roman Żądło
Befado BZO 83 Ewa Byrdziak
Belos PLP S.A. 20 Stanisław Sołtysik
Beskidzkie Centrum Onkologii 693 Joanna Guch-Momot
Renata Małysz
Bielmar Sp. z o.o. 74 Stanisław Szmidt
Bosmal 101 Andrzej Gacek
BPBP 65 Jacek Drabek
Carbon 605 Marek Bogusz
Carrefour Bielsko-Biała 675 Andrzej Białek
Ceva Automotive Logistics 590 Czesław Dwornik
Henryk Mynarski
Cooper Standard Automotive Sp. z o.o. 656 Maria Dziedzic
Robert Pudełko
Aleksander Rosner
Krystyna Sukta
Andrzej Tobiasz
COS 690 Szczepan Więzik
Zarząd Regionu Podbeskidzie 501 Marcin Tyrna
Enersys S.A. 10 Piotr Przybyła
Fabryka Pił i Narzędzi „Wapienica” 69 Stanisław Szwed
Fiat Auto Poland S.A. 6 Ryszard Anus
Mieczysław Bubień
Celina Jędras
Łukasz Lewandowski
Wanda Stróżyk
Bogdan Szozda
Finnveden Butlen Polska S.A. 58 Piotr Górny
Janusz Paluch
Jan Polak
GE Power Control APENA 19 Adam Bryl
Jan Garlej
Edward Kubas
Jerzy Szumskki
Grammer Automotive Polska 661 Grzegorz Wala
Grupa Kęty S.A. 33 Krzysztof Jaworski
Paweł Kubica
Romuald Mrozik
Adam Majdak
Indukta S.A 22 Ewa Płonka
Książnica Beskidzka 154 Łucja Ruchała
Lenko S.A. 166 wakat
MOPS 479 Małgorzata Dudys
MZK 16 Jarosław Biegun
Henryk Kowacz
Piotr Łukowski
Nemak Poland Sp. z o.o. 8 Tomasz Prajzner
Czesław Białożyt
Oświata Bielsk-Biała 11 Małgorzata Dendys
Izabela Dunikowska
Katarzyna Dunikowska-Błotko
Grażyna Gąćkowska
Lucyna Raj
Jadwiga Utecht-Nolbrzak
Paged Meble 122 Roman Kołder
Czesław Suchy
PGE Energia Odnawialna 257 Jacek Droździk
Państwowa Straż Pożarna 346 Roman Marekwica
Łukasz Sztafiński
Poczta Polska 660 Cecylia Kuk
Urszula Sytniewska
Pogotowie Ratunkowe 387 Wiesław Budny
Proseat 548 Rafał Caputa
Rafał Tyrała
Spółdzielnia „Pokój” 145 Gabriela Beskidzka
Szpital Pediatryczny 509 Irena Faruga
Szpital Wojewódzki 505 Ewa Żak
Tauron Ciepło 25 Jarosław Klajman
Tauron Dystrybucja 146 Mirosław Brzuśnian
Paweł Lubiński
Terenowa Organizacja Związkowa 659 Adam Michalski
Tesco 676 Wioletta Stanaszek
Therma PK 203 Andrzej Ziober
WORD 616 Marek Kordylewicz
Zespół Szkolno Przedszkolny 417 Małgorzata Kozieł-Noworyta
ZOZ Wilkowice 696 Wacław Żaczek

CIESZYN

ORGANIZACJA ZAKŁADOWA NR REJ. IMIĘ I NAZWISKO
Celma Maszyny Elektryczne 94 Władysław Krzempek
Piotr Pawłowski
Polifarb Cieszyn 61 Stanisława Bębenek
Mirosław Kitowski
Terenowa Organizacja Związkowa 697 Ryszard Madejski
ZOZ Cieszyn 147 Małgorzata Leśnik

CZECHOWICE-DZIEDZICE

ORGANIZACJA ZAKŁADOWA NR REJ. IMIĘ I NAZWISKO
Kontakt Simon 84 Marek Jarco
Lotos Terminale S.A. 107 Mirosław Biernot
PG Silesia 319 Grzegorz Babij
Dariusz Dudek
Kazimierz Grajcarek
Krzysztof Kwaśny
Zdzisław Pyka
PKP Cargo 28 Jan Drewniak
Leszek Kłaptocz
Dariusz Kozik
TRW Sterring Systems Poland Sp. z o.o. 652 Krzysztof Krysiak
Andrzej Żużałek

OŚWIĘCIM

ORGANIZACJA ZAKŁADOWA NR REJ. IMIĘ I NAZWISKO
MZK 135 Teresa Szal
Pracownicy Samorządowi 525 Jacek Gębołyś
Synthos S.A. i Spółki 70 Andrzej Barciak
Grzegorz Mąsior
Mirosława Pierko
Marek Pikuła
Zbigniew Sereś

SKOCZÓW

ORGANIZACJA ZAKŁADOWA NR REJ. IMIĘ I NAZWISKO
DPS 628 Tomasz Urbaniak
GT Poland 571 Eugeniusz Hubczyk
Kuźnia Polska Skoczów 579 Leszek Łoza
PU Ustroń 229 Robert Wikarek
Skotan Garbarnia 188 Czesław Chrapek
Teksid Iron 578 Tadeusz Mendrek
Mirosław Stroka
Wojewódzkie Centrum Pediatrii 429 Piotr Gołąb

SUCHA BESKIDZKA

ORGANIZACJA ZAKŁADOWA NR REJ. IMIĘ I NAZWISKO
Fabios 136 Grzegorz Chrząszcz
Nadleśnictwo Sucha Beskidzka 258 Henryk Hadka
Komisja Terenowa 544 Jan Siwiec
Podhalanka 216 Krzysztof Chudzik

ŻYWIEC

ORGANIZACJA ZAKŁADOWA NR REJ. IMIĘ I NAZWISKO
Alpla 638 Bogusław Steblik
Delphi Automotive 584 Bogusław Filip
Eugeniusz Głuszek
Barbara Janoszek
Zofia Kupczak
Janusz Noga
Jarosław Synowiec
Ekoterm 207 Piotr Bednarz
Famed 152 Stanisław Skrzyp
Grupa Żywiec 175 Andrzej Biegun
Szczepan Foksa
Andrzej Grygny
Jan Plasun
Wojciech Mularczyk
Jan Sporek
Barbara Bzowska
Marcin Puc
Adam Baranowski
Andrzej Szczotka
Hutchinson 591 Seweryn Dudek
Tadeusz Piotrowski
Barbara Tomaszek
MZK Sp. z o.o. 489 Antoni Ślusarczyk
Oświata Żywiec 305 Bożena Majdak
Jadwiga Miniewicz
Małgorzata Włodarczyk
SEWS Cabind Poland 631 Mariola Adaś
Paweł Łabuz
Agnieszka Sznajdrowicz
Śrubena Unia S.A. 67 Wacław Oleś
Krzysztof Schmeichel
ZOZ 140 Halina Szcześniak
Żywiec Zdrój 669 Aleksander Tomaszek