Sekcja Emerytów i Rencistów

Sekcja Emerytów i Rencistów

Sekcja Emerytów i Rencistów Regionu Podbeskidzie NSZZ “Solidarność”

 • 18 lipca w Łodzi rodzina i przyjaciele pożegnali Dariusza Kucharskiego, członka Komisji Krajowej NSZZ “Solidarność”, przewodniczącego Sekretariatu Emerytów i Rencistów NSZZ “S”. (więcej…)

 • W dniu 11 lipca 2022 roku po długiej chorobie zmarł w Łodzi DARIUSZ KUCHARSKI, członek Komisji Krajowej, przewodniczący Sekretariatu Emerytów i Rencistów NSZZ “Solidarność”, delegat na Krajowy Zjazd Delegatów, wieloletni szef związkowego Ośrodka Prac Społeczno-Zawodowych NSZZ “Solidarność”, a także wieloletni redaktor łódzkiego “Regionalnego Informatora Związkowego”. (więcej…)

 • Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w środę 13 stycznia 2021 roku odszedł od nas do wieczności śp. Jan Wilczak, członek Zarządu Regionu Podbeskidzie NSZZ “Solidarność”. Tydzień wcześniej ukończył 82 lata. Pogrzeb odbędzie się w najbliższą sobotę. (więcej…)

 • Szanowni Państwo

  W związku z sytuacją panującą w Kraju i zagrożeniem koronawirusem, Zarząd Regionu Podbeskidzie NSZZ „Solidarność” prowadzi swoją działalność za pośrednictwem telefonów i e-maili.
  Dotyczy to wszystkich Oddziałów wchodzących w obszar Regionu Podbeskidzie NSZZ „Solidarność”, jak również siedziby Zarządu Regionu w Bielsku-Białej.
  Wszelka pomoc prawna i księgowa będzie udzielana na bieżąco drogą telefoniczną i e-mailową.
  W wyjątkowych przypadkach, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie.

  Zawieszamy do odwołania wszystkie spotkania z Przewodniczącymi Organizacji Związkowych we wszystkich Oddziałach, jak również te, które były zaplanowane przez Sekcje Regionalne.

  Ponadto odwołane są szkolenia związkowe, które miały odbyć się w marcu i kwietniu br. Nowe terminy zostaną ustalone i podane do wiadomości w późniejszym czasie.

  Przesunięciu ulegają też zawody strzeleckie, które miały odbyć się 21 marca br.

  Przewodniczący Zarządu Regionu Podbeskidzie
  NSZZ „Solidarność”
  Marek Bogusz

 • Obradująca w Gdańsku Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” zaapelowała do Rządu RP o  “podjęcie niezwłocznych działań w sprawie korekty sposobu waloryzacji emerytur i rent, tak by zahamować proces wpychania polskich emerytów w sferę ubóstwa”.

  (więcej…)

 • W czwartek, 14 stycznia, w siedzibie Zarządu Regionu Podbeskidzie NSZZ “Solidarność” odbyło się spotkanie opłatkowe członków regionalnej Sekcji Emerytów i Rencistów NSZZ „S”. Honory gospodarza uroczystości pełnił przewodniczący sekcji Jan Wilczak, a wśród gości byli szef regionu Marek Bogusz oraz Leokadia Chrapek z biura poselskiego Stanisława Szweda.

Zobacz wszystkie