„Agnieszki Marzenia Do Spełnienia”. Zaproszenie na piknik

Włodzimierz Broda przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w Volkswagen Motor Polska zaprasza na Rodzinny Festyn Charytatywny „Agnieszki Marzenia Do Spełnienia”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę w Polkowicach.
28 maja 2023, w godzinach 15.00 -19.00 na Stadionie Lekkoatletycznym w Polkowicach (obok basenu otwartego Grzybek) odbędzie się Rodzinny Festyn Charytatywny „Agnieszki Marzenia Do Spełnienia”. Festyn połączony jest ze zbiórką charytatywną oraz zawodami biegowymi.
W Polkowicach będzie można wziąć udział w koncercie charytatywnym i zbiórce na pomoc pani Agnieszce z dziećmi. Przygotowano też inne atrakcje, takie jak: słodki kącik z ciastami, dmuchańce, stragany z żywnością regionalną, targi zdrowej żywności, licytacje, grill, biegi dzieci, sztafeta godzinna dla dorosłych czy wystawa aut zabytkowych. Wstęp na wszystkie atrakcje jest wolny. „Pomagamy wspólnie wyrzucają pieniądze do puszek lub licytując” – zachęcają organizatorzy.

Dla wystawców

„Nie ma opłaty za stoisko dla wystawców, bo nie jest to impreza komercyjna, zachęcamy natomiast do wrzucenia do puszki datku dla Agnieszki, która jest ze swoją rodziną w bardzo trudnej sytuacji” – przekazaują organizatorzy.

Wystawcom gwarantowana jest wyłączność na dany asortyment, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

Plugin by:aAM
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com