Związkowcy z PeBeKa bawili się na festynie rodzinnym

Blisko 500 osób bawiło się 3 września na Ośrodku Wypoczynkowym „Oaza” w Iwnie k/Ścinawy  na kolejnym już Festynie Rodzinnym dla członków organizacji PeBeKa, podczas którego zebrano pieniądze poprzez loterię fantową dla dzieci naszych pracowników: Nadii Hanula (chorej na czterokończynowe porażenie mózgowe) oraz Dawida Witczaka (chorego na wodogłowie i rozszczep kręgosłupa).

Tegoroczny festyn cieszył się wspaniałą pogodą, co przełożyło się na jedną z lepszych frekwencji. Członkowie Solidarności jak i ich rodziny licznie korzystali z przygotowanych konkurencji. Dzieci uczestniczyły w animacjach, zabawach, dmuchańcach i konkursach. W loterii fantowej, podczas której do rozlosowania były bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez  sponsorów m.in. rower, laptopy, głośniki bluetooth oraz przelot samolotem nad Lubinem!

Podczas loterii udało się zebrać rekordowe 13 tys. złotych. Dzięki Solidarności, po raz kolejny  dzieci mają szansę na dalszy rozwój by zrobić krok naprzód.  Organizatorzy dziękują Wrzosowy Tartak za przygotowanie pysznych posiłków, firmie TechForKids za zapewnienie atrakcji dla najmłodszych i wszystkim, którzy pomogli przy organizacji festynu jak i fundatorom nagród:

oraz wszystkim, których nie wymieniliśmy.. Dziękujemy!

Plugin by:aAM
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com