Zagraj w turnieju piłkarskim Solidarności

Turniej piłkarski 12 października na boisku KS Kofeks w Legnicy.  Zgłoszenia do 4 października.

 

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKARSKIEGO O PUCHAR ZARZĄDU REGIONU ZAGŁĘBIE MIEDZIOWE NSZZ „SOLIDARNOŚĆ”

1. ORGANIZATOR – Zarząd Regionu Zagłębie Miedziowe NSZZ Solidarność.

2. TERMIN I MIEJSCE – 12 października o godzinie 10:00 na boisku KS Konfeks w Legnicy przy ulicy Grabskiego 24. Zakończenie imprezy max do godziny 15.

3. UCZESTNICY – w turnieju biorą udział drużyny reprezentujące organizacje NSZZ Solidarność z Regionu Zagłębie Miedziowe.

(w drużynach mogą grać TYLKO członkowie NSZZ „Solidarność”).

4. OPŁATA – wpisowe 100 zł od drużyny.

5. SYSTEM ROZGRYWEK – Eliminacje odbywają się w 2 grupach, systemem każdy z każdym. Układ grup jest wynikiem wcześniej dokonanego losowania przez organizatorów. Do półfinałów awansują po dwie najlepsze drużyny z eliminacji grupowych. Zwycięzca grupy pierwszej z drugą drużyną grupy drugiej, zwycięzca grupy drugiej z drugą drużyną grupy pierwszej. W finale zagrają zwycięzcy a przegrani w meczu o trzecie miejsce. (organizator może zmienić zasady rozgrywek w zależności od liczby zgłoszonych drużyn).

6. ZASADY GRY – Mecze odbywają się na połowie boiska. Skład podstawowy: 5 zawodników + bramkarz. Łącznie każda ekipa zgłasza maksymalnie 10 zawodników. Czas gry-10 minut bez zmiany boisk, mecz finałowy 2 razy po 7 minut.

7. PUNKTACJA – Zwycięstwo-3 pkt, remis-1 pkt, porażka-0 pkt. W przypadku równej liczby punktów w grupach eliminacyjnych do półfinału przechodzi drużyna, która: po pierwsze w bezpośrednim meczu odniosła zwycięstwo, po drugie ma korzystniejszą różnice bramek, po trzecie ma więcej zdobytych bramek. W meczach półfinałowych i finałowych w przypadku remisu rozgrywana jest dogrywka 5 minut. Gdy ona nie przyniesie rozstrzygnięcia zawodnicy wykonują po 3 rzuty karne, aż do skutku.

8. KARY – Żółta kartka 2 minuty, czerwona kartka dyskwalifikacja w meczu, a za szczególne niesportowe zachowanie wykluczenie w z turnieju.

9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE – Zawodnicy zobowiązani są posiadać buty miękkie „lanki”. Turniej jest ubezpieczony, w sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decyzje podejmuje organizator turnieju. Termin zgłaszania drużyn do 4 października.

Plugin by:aAM
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com