Decyzja Prezydium KK nr 133/20 ws. zgody na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, na wniosek Compensy Towarzystwa Ubezpieczeń S.A., wyraża zgodę na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność” oraz logotypu 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność”, na budynku przy Alejach Jerozolimskich 162 w Warszawie.

Decyzja Prezydium KK nr 132/20 ws. zgody na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, na wniosek Telewizji Polskiej S.A., wyraża zgodę na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność” oraz logotypu 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność”, w czołówce programu zatytułowanego MY SOLIDARNOŚĆ.

Decyzja Prezydium KK nr 131/20 ws. zgody na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, na wniosek Przewodniczącego ZR Koszalińskiego „Pobrzeże”, wyraża zgodę na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność” i logotypu 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność” przez Pocztę Polską S.A. na kartce okolicznościowej, datowniku, stemplu oraz znaczku pocztowym pt. „MójZNACZEK”, które zostaną wydane z okazji 40-leci powstania NSZZ „Solidarność”.

Decyzja Prezydium KK nr 130/20 ws. zgody na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, na wniosek dyrektora oddziału Instytutu Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu w Katowicach, wyraża zgodę na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność” i logotypu 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność”, na użytek wystawy pt. „TU rodziła się Solidarność” (która będzie prezentowana na terenie całej Polski) oraz w ogólnopolskim dodatku prasowym i serwisie internetowym poświęconym wydarzeniom 1980 roku i ich bohaterom, przygotowywanym we współpracy z tygodnikiem Gość Niedzielny.

Decyzja Prezydium KK nr 129/20 ws. zatwierdzenia Regulaminu Krajowej Sekcji Elektrowni i Elektrociepłowni NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność, działając na mocy postanowień § 17 ust. 2 Uchwały KK nr 17/08 z późniejszymi zmianami, zatwierdza Regulamin Krajowej Sekcji Elektrowni i Elektrociepłowni NSZZ „Solidarność” przyjęty podczas Walnego Zebrania Delegatów, które odbyło się 26 września 2019 r. w Skarżysko Kamiennej.

Decyzja Prezydium KK nr 128/20 ws. zgody na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, na wniosek Instytutu Polskiego w Paryżu, logotypu 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność”, który zostanie wykorzystany do podświetlenia siedziby związku zawodowego CGFT.

Decyzja Prezydium KK nr 127/20 ws. zgody na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, na wniosek Instytutu Polskiego w Kijowie, wyraża zgodę na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność” oraz logotypu 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność”, na materiałach promocyjnych oraz edukacyjnych związanych z obchodami 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność” a także użycia logotypu, który zostanie wyświetlony na budynku związków zawodowych na kijowskim Majdanie.

Decyzja Prezydium KK nr 126/20 ws. zgody na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, na wniosek Instytutu Północnego im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Olsztynie, wyraża zgodę na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność” oraz logotypu 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność”, na okładce książki Zenona Złakowskiego zatytułowanej „Solidarność olsztyńska w latach 1980-1989. Opisanie faktów”.

Decyzja Prezydium KK nr 125/20 ws. zgody na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, na wniosek Urzędu Gminy Tarnowo Podgórne, wyraża zgodę na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność” na plakatach i materiałach informacyjno-promujących obchody 40. rocznicy podpisania porozumień sierpniowych.

Decyzja Prezydium KK nr 124/20 ws. zgody na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność”

Prezydium Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, na wniosek Ambasady RP w Brazylii, wyraża zgodę na użycie nazwy i znaku graficznego NSZZ „Solidarność” oraz logotypu 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność”, na figurze Chrystusa Zbawiciela w Rio de Janeiro.