Turniej Piłki Nożnej o puchar przewodniczącego PeBeKa Lubin

W sobotę 25.06.2016r. na obiektach sportowych RCS w Lubinie odbył się Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Przewodniczącego Komisji Zakładowej” NSZZ Solidarność w PeBeKa S.A. Do rywalizacji o „Puchar Przewodniczącego Komisji Zakładowej” zgłosiły się następujące drużyny: Rudna – 1, Rudna – 2, Pebekole, Blok Ekipa. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Najlepszą drużyną okazała się ekipa Pebekoli, II miejsce Rudna -1, III miejsce Rudna -2.

Królem strzelców został Marcin Zawada, a najlepiej w bramce spisywał się Robert Kruk. Gratulujemy!
W zawodach po raz pierwszy uczestniczyły dzieci członków naszej Organizacji, które swoją drużynę nazwały Blok Ekipa.

Skład: Amelia Stachura, Mateusz Nimczyk, Kamil Pirga, Marcel Pirga, Sebastian Rosół, Marcel Dobrzyniecki, Marcin Kruk, Fabian Kapiec, Dawid Seta.

Blok Ekipa z wielką determinacją i walecznością „wygrali ze wszystkimi drużynami”. Przewodniczący Komisji Zakładowej Ireneusz Pasis z wielką przyjemnością wręczył drużynie Blok Ekipie dyplomy i super nagrody.

Dzieci pomimo tak wielkiego upału walczyły do samego końca, była to wspaniała walka i drużynowa gra. Na pewno dla nich było to wielkie przeżycie grać ze starszymi zawodnikami. Dali radę!

Wszystkim drużynom, które brały udział w Turnieju, Przewodniczący Komisji Zakładowej Ireneusz Pasis wręczył wspaniałe nagrody i gratulował tak walecznej postawy.

Plugin by:aAM
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com