V Zawody Wędkarskie o Puchar Zarządu Regionu

Na stawach „Dzikowiec” w miejscowości Dębno odbyły się   V Zawody Wędkarskie o Puchar Zarządu Regionu Zagłębie Miedziowe NSZZ „Solidarność”.  Pierwsze miejsce zdobyła drużyna reprezentująca Organizację Zakładową NSZZ „Solidarność „ w Nadleśnictwie Legnica. Drugie zajęła drużyna reprezentująca  Organizację Zakładową NSZZ „Solidarność:” w Harter Technika Wytłaczania sp. z o.o. w Legnicy. Trzecie zdobyła drużyna reprezentująca Organizację Zakładową NSZZ Solidarność” w Wojewódzkim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej S.A. w Legnicy.

Nagroda za największą złowioną rybę przypadła dla Piotra Pierchały z Nadleśnictwa Legnica. Została przyznana nagroda dla najmłodszego uczestnika zawodów którą otrzymał Kacper Zawicki z Harter Technika Wytłaczania. Nagrody i puchary w imieniu Zarządu Regionu Zagłębie Miedziowe  NSZZ „Solidarność” wręczył jego  przewodniczący Bogdan Orłowski.

W zawodach wzięło udział 10 drużyn z organizacji związkowych zrzeszonych w Regionie  z następujących firm: Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Sp. z o.o w Legnicy, Straży Miejskiej w Legnicy, Winkelmann Sp. z o.o. w Legnicy, Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. w Legnicy, Huty Miedzi w Legnicy, Przedsiębiorstwa Budowy Kopalń PeBeKa S.A. w Lubinie, Nadleśnictwo Legnica, Härter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Sp.K. w Legnicy, PKP CARGO SA Dolnośląski Zakład Spółki Oddział Legnica.

Po zawodach wszyscy zawodnicy zostali zaproszeni na skromny posiłek i kufelek piwa.

Serdeczne podziękowania należą się Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” z Przedsiębiorstwa  Budowy Kopalń PeBeKa w Lubinie za wzorowe zorganizowanie zawodów . Wszyscy uczestnicy  zawodów postanowili, że za rok spotkają się na kolejnych VI zawodach o puchar zarządu regionu w tym samym miejscu.

Plugin by:aAM
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com