Lider dialogu autonomicznego – część 1

Członkowie organizacji w: Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubinie, Zakładzie Wzbogacania Rud O/KGHM Polska Miedź S.A. w Polkowicach, Faurecii Legnica S.A. oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Legnicy, w dniach  8 – 11 września br. wzięli udział w szkoleniu Lider dialogu autonomicznego – część 1. Warsztaty dotyczyły organizacji pracy działacza związkowego oraz prawa pracy i prawa wewnątrzzwiązkowego. Zajęcia przeprowadzili Ewa Kosiorowska, mecenas Monika Majka i mecenas Piotr Jóźwiak z Kancelarii Prawnej Radcy Prawnego Monika Majka.

Lider dialogu autonomicznego (8) Lider dialogu autonomicznego (6) Lider dialogu autonomicznego (5) Lider dialogu autonomicznego (4) Lider dialogu autonomicznego (3) Lider dialogu autonomicznego (1)

Plugin by:aAM
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com