Na festynie PeBeKa zbierano pieniądze dla Dawidka

Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” PeBeKA S. A. w Lubinie zorganizowała Festyn Rodzinny dla członków związku i ich rodzin pod hasłem „Solidarni z Dawidkiem” w Iwnie koło Ścinawy.

Festyn został zorganizowany w szczytnym celu. W tym roku była to pomoc na leczenie i rehabilitację Dawidka Witczaka, chłopca chorego na rozszczep kręgosłupa, mającego również wodogłowie. Każdy mógł kupić cegiełkę za pięć złotych i brać udział w loterii fantowej. Można było wygrać dzięki sponsorom  wiele wspaniałych nagród: rowery, tablety lub przelot samolotem nad Lubinem.

Zebrano 8 300 zł – dziękujemy!!!

Dla dzieci przygotowano wiele wspaniałych atrakcji m. in. zamek dmuchany, zjeżdżalnie, trampoliny. Dzieci chętnie uczestniczyły w konkurencjach sportowych prowadzonych przez Oldboy`ki MKS Zagłębie Lubin, każde dziecko za udział w zawodach dostawało nagrodę.

Dorośli też mieli możliwość uczestniczenia w różnych konkurencjach sportowych, można powiedzieć, że walczyli do samego końca- dali radę!  Wszystkim rodzinom ten wspaniały dzień umilały występy zespołów Disco For Fame, Kassada oraz DJ.  Gościem specjalnym Festynu rodzinnego był mistrz w boksie zawodowym DAMIAN JONAK.

Walka Mistrza z kolegami z drużyny ENERGETYKA Lubin cieszyła się niesamowitym zainteresowaniem dorosłych jak i dzieci.

Mając tyle atrakcji i uczestnicząc w wielu zabawach każdy mógł odpocząć i posilić się przepysznym jedzeniem przygotowanym przez „Wrzosowy Tartak”- Chocianów. Pomimo tak upalnego dnia podczas imprezy panowała miła i bardzo wesoła atmosfera.  Różnorodność zaplanowanych atrakcji sprawiła, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” Ireneusz Pasis oraz członkowie komisji dziękują wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do tak cudownie spędzonego dnia jak i wielką pomoc dla Dawidka.

Plugin by:aAM
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com