Dwie miłe uroczystości podczas Zarządu Regionu

Czerwcowy Zarząd Regionu Zagłębie Miedziowe rozpoczął się od dwóch miłych chwil. Jolanta Peciak z Solidarności głogowskiej oświaty podziękowała Zarządowi za zaangażowanie się w projekt  IPN „Kamienie Pamięci” i wręczyła Bogdanowi Orłowskiemu, przewodniczącemu ZR „kamień pamięci” przyznany przez IPN Regionowi Zagłębie Miedziowe NSZZ „Solidarność” za partnerstwo w projekcie i zaangażowanie we wspieranie patriotycznych przedsięwzięć podejmowanych przez młodzież Gimnazjum oraz dyplom Gimnazjum nr 1 w Głogowie z podziękowaniami za partnerstwo w projekcie.

Następnie w imieniu Zarządu Regionu Bogdan Orłowski złożył życzenia i upominek Bartkowi Budziakowi w związku z zawarciem związku małżeńskiego.

Zarząd Regionu Zagłębie Miedziowe NSZZ „Solidarność” ustalił nowy wskaźnik na podstawie, którego ustalane jest wynagrodzenie specjalisty ds. administracji.

Bogdan Orłowski omówił akcję zbierania podpisów pod projektem ustawy dot. ograniczenia handlu w niedzielę.

Członkowie Zarządu przedstawili bieżące problemy poszczególnych branż, a kierownicy biur oddziałów sprawy, z którymi zgłaszają się do nich członkowie Związku.

Plugin by:aAM
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com