Andrzej Duda będzie w Jaworze, Lubinie i Legnicy

Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta RP w środę 8 kwietnia odwiedzi Jawor i Lubin, a w  czwartek 9 kwietnia Legnicę.


Andrzej Duda na Dolnym Śląsku spędzi dwa dni. 8 kwietnia będzie w Jeleniej Górze, Jaworze i Lubinie. Dzień później, w godzinach porannych przyjedzie do Legnicy, a następnie uda się do Wrocławia.

– Wizyta Andrzeja Dudy jest już potwierdzona. Między godz. 10 a 11 rano nasz kandydat będzie rozmawiał z legniczanami w Rynku. Zorganizujemy też briefing dla mediów – mówi Ewa Szymańska z PIS.

W Lubinie o godz. 19:00 w Centrum Kultury Muza spotka się z mieszkańcami Lubina. W czwartek 9 kwietnia o godz. 9.00 złoży kwiatów pod pomnikiem pamięci ofiar Lubina 82. Andrzej Duda odwiedzi Jawor 8 kwietnia o godzinie 16:00, gdzie spotka się z mieszkańcami w jaworskim rynku.

Dla Dudy będzie to druga wizyta w Legnicy. Po raz pierwszy nasze miasto odwiedził 9 maja 2009 roku, kiedy to towarzyszył prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu. W jego kancelarii pełnił wówczas obowiązki podsekretarza stanu.

J/ lca.pl
Andrzej Duda w Legnicy w kwietniu 2010 (4) Andrzej Duda w Legnicy w kwietniu 2010 (3) Andrzej Duda w Legnicy w kwietniu 2010 (2) Andrzej Duda w Legnicy w kwietniu 2010 (1)

Plugin by:aAM
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com