Związkowcy z KGHM Zanam najlepiej łowili

Na stawach „Dzikowiec” w Dębnie odbyły się VII Zawody Wędkarskie o Puchar Zarządu Regionu Zagłębie Miedziowe NSZZ „Solidarność”. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna reprezentująca Organizację Międzyzakładową NSZZ „Solidarność” KGHM Zanam Sp. z o.o. w Polkowicach, drugie – reprezentująca Organizację Zakładową NSZZ „Solidarność” w WPEC w Legnicy S.A. Na trzecim uplasowała się drużyna z Organizacji Zakładowej NSZZ Solidarność” w Straży Miejskiej w Legnicy.

Nagroda za największą złowioną rybę przypadła Karolowi Łysemu z KGHM Zanam Sp. z o.o. w Polkowicach. Nagrody i puchary, w imieniu Zarządu Regionu Zagłębie Miedziowe NSZZ „Solidarność”, wręczył zastępca przewodniczącego Piotr Wegner.

W zawodach wzięło udział 17 drużyn z organizacji zrzeszonych w Regionie z następujących firm: MPK Sp. z o. o. w Legnicy, Winkelmann Sp. z o. o. w Legnicy, WPEC w Legnicy S.A., PBK „PeBeKa” S.A. w Lubinie, Härter Technika Wytłaczania Sp. z o. o. Sp. K. w Legnicy, PKP CARGO S.A. Oddział Legnica, KGHM Zanam Sp. z o.o. w Polkowicach, Faurecia Legnica S.A. w Legnicy, MPWiK Sp. z o. o. w Lubinie, ZG „Rudna” i ZG „Lubin” O/KGHM Polska Miedź S.A., Energetyka Sp. z o. o. w Lubinie, Volkswagen Motor Polska Sp. z o. o. w Polkowicach, Straży Miejskiej w Legnicy, MPO Sp. z o.o. w Lubinie.

Po zawodach wszyscy zawodnicy zostali zaproszeni na skromny posiłek i kufelek piwa.

Trzeci raz z rzędu wzorowo zawody zorganizowała Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” z PBK „PeBeKa” S.A. w Lubinie. Serdeczne podziękowania należą się Izie i Grzegorzowi Hanuli dzięki którym uczestnicy mieli zapewnione smaczne jedzenie i zimne piwko. Z-ca przewodniczącego Zarządu Regionu zaprosił wszystkich uczestników na zawody w przyszłym roku.

Plugin by:aAM
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com