Położna w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna im. św. Jana Pawła II w Legnicy zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach rodziców oczekujących na przyjście na świat potomka. Warsztaty 10 listopada, trwają zapisy.

Warsztaty z położną, na które zaproszeni są wszyscy rodzice, którzy szykują się do porodu, są bezpłatne.

Na spotkaniu przyszli rodzice dowiedzą się między innymi jakie są objawy zbliżającego się porodu, co spakować do szpitala, jak przygotować się do porodu i jak wygląda jego przebieg. Jakie są fazy i okresy porodu. Co to jest znieczulenie zewnątrzoponowe i czy właśnie w ten sposób się znieczulić. Jakie są plusy i minusy tego zabiegu.

Ponad to położna opowie o zróżnicowanych metodach łagodzenia bólu. Panowie dowiedzą się jak ulżyć ciężarnej podczas porodu. Uczestnicy poznają także masaże lecznicze i relaksujące. Dowiedzą się co to są pozycje wertykalne i jak ważny jest oddech.

Kolejną tematyką poruszoną podczas warsztatów będą rodzaje porodów i na co powinni się nastawić przyszli rodzice oraz jak ważny jest pierwszy kontakt nagiej skóry noworodka z nagą skórą mamy.

Spotkanie poprowadzi wykwalifikowana położna, mgr Magdalena Grabowska Warsztaty odbędą się 10 listopada o godzinie 18:30. Specjalistyczna Poradnia Rodzinna im. św. Jana Pawła II w Legnicy zaprasza. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu: 728 721 350 lub mailowo:rodzina@diecezja.legnica.pl
poradnia-rodzinna

Plugin by:aAM
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com