Jak się komunikować w parze? Warsztaty

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna im. św. Jana Pawła II w Legnicy zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach na temat komunikacji w parze. Warsztaty już 7 października, trwają zapisy.

Warsztaty dotyczyć będą komunikacji w parze. Organizatorzy warsztatów zapraszają wszystkie pary – te które przygotowują się do małżeństwa i te u początku tej drogi oraz małżonków z wieloletnim stażem, na warsztaty z komunikacji. Wszystkie pary, które chcą nauczyć się otwarcie ze sobą rozmawiać oraz tych, którzy chcą ulepszyć lub naprawić wzajemną komunikację małżeńską. Warsztaty z elementami dialogu odbywać się będą: I część 7 października w godinach od 17:00 do 20:00, druga część 8 października w godzinach od 8:00 do 16:00.

Warsztaty poprowadzi mgr Aneta Rams – absolwentka akademii liderów szkół wychowania i komunikacji w rodzinie. Specjalistyczna Poradnia Rodzinna im. św. Jana Pawła II w Legnicy zaprasza. Zapisy przyjmowane są tylko do 5 października pod numerem telefonu: 728 721 350 w godzinach od 9:00 do 15:00 lub mailowo:rodzina@diecezja.legnica.pl.

warsztaty

 

Plugin by:aAM
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com