Turniej piłkarski już 10 września

Zarząd Regionu Zagłębie Miedziowe NSZZ „Solidarność” organizuje turniej piłkarski. Serdecznie zapraszamy do udziału. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na adres gazeta.legnica@solidarnosc.org.pl. Odpowiedzialni za turniej są: Jacek Krawczun i Wojciech Obremski.

 

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKARSKIEGO
O PUCHAR ZARZĄDU REGIONU ZAGŁĘBIE MIEDZIOWE
NSZZ „SOLIDARNOŚĆ”

1. ORGANIZATOR – Zarząd Regionu Zagłębie Miedziowe NSZZ Solidarność.

2. TERMIN I MIEJSCE – 10 września o godzinie 10:00 na stadionie KS Konfeks przy ulicy Grabskiego w Legnicy.

3. UCZESTNICY – w turnieju biorą udział drużyny reprezentujące organizacje zakładowe NSZZ Solidarność z Regionu Zagłębie Miedziowe. (w drużynach mogą grać TYLKO członkowie NSZZ „Solidarność”).

4. OPŁATA – wpisowe 100 zł od drużyny.

5.SYSTEM ROZGRYWEK – Eliminacje odbywają się w 2 grupach, systemem każdy z każdym. Układ grup jest wynikiem wcześniej dokonanego losowania przez organizatorów. Do półfinałów awansują po dwie najlepsze drużyny z eliminacji grupowych, które rozgrywają systemem pucharowym wg następującego zestawienia.-zwycięzca grupy pierwszej z drugą drużyną grupy drugiej,zwycięzca grupy drugiej z drugą drużyną grupy pierwszej. W finale zagraj zwycięzcy a przegrani w meczu o trzecie miejsce. (w przypadku złoszenia większej ilości drużyn organizator może zmienić zasady rozgrywek).

6. ZASADY GRY – Mecze odbywają się na połowie boiska. Skład podstawowy: 5 zawodników + bramkarz. łącznie każda ekipa zgłasza maksymalnie 10 zawodników. Czas gry-10 minut bez zmiany boisk, mecz finałowy 2 razy po 7 minut.

7. PUNKTACJA – zwycięstwo-3 pkt, remis-1 pkt, porażka-0 pkt. W przypadku równej ilości punktów w grupach eliminacyjnych do półfinału przechodzi drużyna, która: po pierwsze w bezpośrednim meczu odniosła zwycięstwo, po drugie ma korzystniejszą różnice bramek, po trzecie ma więcej zdobytych bramek. W meczach półfinałowych i finałowych w przypadku remisu rozgrywana jest dogrywka 5 minut. Gdy ona nie przyniesie rozstrzygnięcia zawodnicy wykonują po 3 rzuty karne, aż do skutku.

7. KARY – żółta kartka 2 minuty, czerwona kartka dyskwalifikacja w meczu, za szczególne niesportowe zachowanie wykluczeni w z turnieju.

8. POSTANOWIENIA KOŃCOWE – Zawodnicy zobowiązani są posiadać buty miękkie „lanki”. Turniej jest ubezpieczony, w sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decyzje podejmuje organizator turnieju. Termin zgłaszania drużyn do 29 sierpnia.

 

Plugin by:aAM
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com