Zgłoś drużynę na turniej piłkarski – turniej odwołany

Turniej piłkarski 15 października na boisku KS Kofeks w Legnicy.  Zgłoszenia do 23 września!

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKARSKIEGO O PUCHAR ZARZĄDU REGIONU ZAGŁĘBIE MIEDZIOWE NSZZ „SOLIDARNOŚĆ”

  1. ORGANIZATOR – Zarząd Regionu Zagłębie Miedziowe NSZZ Solidarność.
  2. TERMIN I MIEJSCE – 15 października o godzinie 9:00 na boisku KS Konfeks w Legnicy przy ulicy Grabskiego 24. Zakończenie imprezy max do godziny 15.
  3. UCZESTNICY – w turnieju biorą udział drużyny reprezentujące organizacje NSZZ Solidarność z Regionu Zagłębie Miedziowe.

(w drużynach mogą grać TYLKO członkowie NSZZ „Solidarność”).

  1. OPŁATA – wpisowe 100 zł od drużyny.
  2. SYSTEM ROZGRYWEK – Eliminacje odbywają się w 2 grupach, systemem każdy z każdym. Układ grup jest wynikiem wcześniej dokonanego losowania przez organizatorów. Do półfinałów awansują po dwie najlepsze drużyny z eliminacji grupowych. Zwycięzca grupy pierwszej z drugą drużyną grupy drugiej, zwycięzca grupy drugiej z drugą drużyną grupy pierwszej. W finale zagrają zwycięzcy a przegrani w meczu o trzecie miejsce. (organizator może zmienić zasady rozgrywek w zależności od liczby zgłoszonych drużyn).
  3. ZASADY GRY – Mecze odbywają się na połowie boiska. Skład podstawowy: 5 zawodników + bramkarz. Łącznie każda ekipa zgłasza maksymalnie 10 zawodników. Czas gry-10 minut bez zmiany boisk, mecz finałowy 2 razy po 7 minut. (przypadku małej ilości zgłoszonych drużyn organizator może wydłużyć czas meczów)
  4. PUNKTACJA – Zwycięstwo-3 pkt, remis-1 pkt, porażka-0 pkt. W przypadku równej liczby punktów w grupach eliminacyjnych do półfinału przechodzi drużyna, która: po pierwsze w bezpośrednim meczu odniosła zwycięstwo, po drugie ma korzystniejszą różnice bramek, po trzecie ma więcej zdobytych bramek. W meczach półfinałowych i finałowych w przypadku remisu rozgrywana jest dogrywka 5 minut. Gdy ona nie przyniesie rozstrzygnięcia zawodnicy wykonują po 3 rzuty karne, aż do skutku.
  5. KARY – Żółta kartka 2 minuty, czerwona kartka dyskwalifikacja w meczu, a za szczególne niesportowe zachowanie wykluczenie z turnieju.
  6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE – Zawodnicy zobowiązani są posiadać buty miękkie „lanki”.  Termin zgłaszania drużyn do 23 września.
Plugin by:aAM
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com