Najlepsi uczniowie nagrodzeni w konkursie im. Franciszka Ratajczaka

Wręczono nagrody w szóstej edycji konkursu im. Franciszka Ratajczaka, którego celem jest promocja młodych talentów i wsparcie edukacji zawodowej. 

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w siedzibie spółki. Wyróżnieni uczniowie to absolwenci Branżowej Szkoły I Stopnia w ZS im. Ireny Sendler w Przemkowie oraz Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Henryka Pobożnego w Legnicy. Uczniowie otrzymali listy intencyjne umożliwiające zatrudnienie w Spółce KGHM ZANAM S.A. W tym roku nagrodzeni zostali Dariusz Frankowski i Robert Bawer, którzy odebrali wyróżnienia z rąk Dariusz a Buszczaka – instruktora, Katarzyny Dąbrowskiej – z-cy dyrektora Działu Personalnego, Moniki Czyczerskiej – starszej specjalistki ds. szkolenia oraz Lecha Janczura – przewodniczącego KZ NSZZ Solidarność w Zanam.

Spółka KGHM ZANAM od wielu lat inicjuje działania wpierające szkolnictwo zawodowe. Jako firma odpowiedzialna społecznie realizuje programy skierowane do uczniów szkół branżowych. Organizowane konkursy oraz patronaty nad klasami o specjalnościach związanych z wydobyciem i przetwórstwem miedzi to promowanie rozwoju opartego na wiedzy oraz budowanie przyszłych kadr Zagłębia Miedziowego.

Franciszek Ratajczak – założyciel, wieloletni działacz i organizator struktur „Solidarności” w Zakładach Mechanicznych Legmet, które w 2003 roku połączono z ZANAM-em.

 

Plugin by:aAM
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com