F1 Węgry 2019 – relacja z wyjazdu

W dniach 2-5 sierpnia 2019r. członkowie Organizacji Zakładowej NSZZ „Solidarność” O/ZG Polkowice – Sieroszowice uczestniczyli w Grand Prix Formuły 1 na węgierskim torze Hungaroring pod Budapesztem. Pięćdziesięciu członków związku mogło na żywo obserwować wyścig i jedynego polskiego kierowcę w historii F1 – Roberta Kubicę. „Wisienką na torcie” było spotkanie z samym mistrzem. Kierowca zespołu Williams Racing otrzymał od uczestników wyjazdu prezent w postaci laski górniczej.

„Warto było jechać kilka godzin, aby zobaczyć wyścig. Telewizja nie oddaje wszystkich emocji. Atmosfera na torze i wśród kibiców z całego świata była znakomita. Na mnie największe wrażenie zrobił sam start bolidów F1 i spotkanie z Robertem Kubicą, który chętnie z nami rozmawiał i pozował do zdjęć” – mówi Dawid Mordarski (organizator)

Pracownicy, którzy uczestniczyli w takim wydarzeniu po raz pierwszy mieli możliwość przeżyć niesamowitą przygodę.

„Po raz pierwszy miałem możliwość uczestnictwa w takim wielkim wydarzeniu. Wspaniali ludzie, super atmosfera, bolidy oraz inne sportowe samochody w jednym miejscu. To było niesamowite! To miłe, że Robert Kubica znalazł czas przed wyścigiem aby się spotkać z górnikami Polskiej Miedzi” – dodaje Adrian Wilczyk

„Za zorganizowanie spotkania z Robertem chciałbym serdecznie podziękować w imieniu swoim jak i uczestników Prezesowi KGHM Polska Miedź S.A. Panu Marcinowi Chludzińskiemu” – podsumowuje Da wid Mordarski.

 

 

 

 

 

 

 

Plugin by:aAM
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com