Sekcja Hutnicza apeluje o udział i głosowanie na PIS

Stanowisko Regionalnej Sekcji NSZZ „Solidarność” Hutniczo – Przetwórcza Miedzi z 12 października 2015 roku

Dnia 5 października br. społeczność lubińska spotkała się z parlamentarzystami oraz kandydatami do Sejmu z Prawa i Sprawiedliwości. Przed zebranymi wystąpiła Pani Beata Szydło – kandydat na premiera przyszłego rządu. Jej słowa o podatku od wydobycia niektórych kopalin, jako szczególnie szkodliwym dla rozwoju Regionu Zagłębia Miedziowego, uzyskały akceptację mieszkańców – szczególnie obietnica, iż Prawo i Sprawiedliwość doprowadzi do likwidacji tego podatku.

Regionalna Sekcja NSZZ „Solidarność” Hutniczo-Przetwórcza Miedzi z wielką nadzieją oczekuje nowych pozytywnych zmian zwłaszcza dotyczących Regionu Zagłębia Miedziowego.

Należy podziękować tym, którzy przez 8 lat „rządzili” Polską w stylu, jaki pokazały „taśmy prawdy”. Skutkiem takiego rządzenia było trwonienie dóbr narodowych z korzyścią dla siebie i obcego kapitału, i z krzywdą dla tych, którzy ciężko je wypracowywali. Najwyższy już czas im podziękować.

Regionalna Sekcja NSZZ „Solidarność” Hutniczo-Przetwórcza Miedzi apeluje, więc do członków NSZZ „Solidarność” oraz do wszystkich mieszkańców Zagłębia Miedziowego o udział w najbliższych wyborach parlamentarnych. Apeluje również, by swój cenny głos oddać na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości, szczególnie związanych z naszym Regionem. Kandydatów, którzy dają wielką nadzieję na przeprowadzenie pozytywnych zmian dobrych dla Polski i Regionu.

Od wyniku wyboru zależeć będzie dalszy los Polski i Regionu, w którym mieszkamy.

Nie  zmarnujmy tej dziejowej szansy.

Za Radę Sekcji
Przewodniczący Andrzej Kucharski 

Plugin by:aAM
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com